1. 1.
    ronaldinho messi'den daha yeteneklidir ve daha iyi bir oyuncudur.

edit: ronaldinho gittiği her takımda takımını tek başına sırtlamıştır. messi nin arkasında xavi'yi alın bakalım ne olacak ? tartışmaya gerek yok arjantin milli takımındaki performansı gösteriyor zaten.

edit2: ronaldinho'nun gitmesinin nedeni messi'Nin iyi olması değil reykart ile olan kavgalardır.
    11 -7 ... kaybedenin onde gideni
  2. 2.
    (bkz: ok)
    1 -6 ... saylon muzaffer revolutions
  3. 3.
    sol vs sag.
    1 ... mafk
  4. 4.
    duygusal bimer versustur.
    şahsen c. ronaldodan nefret ettiğim kadar kimseden etmem. messiciyimdir. ama ronaldinho da fenaydı be abi. messiyi izlemek için hiç geçmedim televizyonun başına ama ronaldinho izlemek için geçtim. ikisi de aynı takımdaydı sonuçta. demek ki integralini alırsak x y derken ronaldinho daha iyi çıkıyor.
    6 -1 ... bonus degil o afro evladim
  5. 5.
    (bkz: anya vs konya)
    2 ... earthquake
  6. 6.
    ronaldinho sikip atamasa da, her şekilde koyar. sadece son vuruşlar ve sonuca gidiş olarak messi daha iyidir.

ha futbolu neden izlediğin önemli? sonuç mu önemli, seyir keyfi mi? önce bunu seçmeliyiz.

messi gole yönelik oynar, bunu da başarır.

ronaldinho ise daha fazla göze hitap eder, estetiktir, show adamıdır.

https://video.uludagsozluk.com/v/lionel-messi-vs-ronaldinho-69006/

kısacası ronaldinho futbolun semih saygıner idir.
    3 -4 ... koministimam
  7. 7.
    messi hız ve çeviklik üzerinedir, ronaldinho yetenek, görsel futbol üzerinedir.

bu nedenle karşılaştırma yapmak zordur ama ben zoru başaracağım veee..

ronaldinho win!!!
    2 -4 ... ferrarisini satan bilge
  8. 8.
    ronaldinho asla bir messi değildir, net.
    3 -3 ... maniacdepressive
  9. 9.
    ronaldinho olsaydı zaten dünya messiyi değil ronaldinho yu konuşurdu . Zaten messi bu yaşında bu kadarsa tecrübe kasınca ne olur siz düşünün. Ayrıca ronaldinho nun barcelona dönemlerinde adının anılmasındaki adam deco ydu. Not: ronaldinho düşmanı değilim kendisini de küçük görmüyorum hatta kendisi benim esn sevdiğim topçulardan biri.
    3 -2 ... respectyazar
  10. 10.
    berabere kalır ama ronaldinho reizdir, efsanedir, messi de reizdir, efsanedir ama ronaldinho'nun karizması var şimdi.
    1 -1 ... kalores