bugün

it köpeğin köpekliğini yapmaktır. şerefsiz nankör asalak onun bunun maşası olmuş aptal bir ırkın zavallı ve haysiyetsiz bir itinin heykelini dikmek başımızdakilerin tam da istediği şeydir.

(bkz: sizin barış sürecinizin ben içine tüküreyim)
yozgatta çankırıda vs. yerler de mhpliler akpye oy vermiş
ekmeleddini beğenmemişler
zahmet olacak ama bu vatandaşları mhpli olarak nitelemekten vaz geçelim
dini bütün olup akpnin milli değerleri sikip atmasına eyvallah diyeceğine
kulağında küpe sırtında dövme olup milli değerlerlere saygılı olan mhpli gerçek mhplidir.
boynuna kalın urganın geçirilip yerlerde sürükleneceği gün şevkle beklenen heykel.
söz konusu kişi kürt siyasi mucadelesinin siyasi kolunda iyi ve yetenekli bir komutan olusuyla, dava adamligi, sadakati ve yürekliliği ile damga vurmuş, bu harekete gönül vermiş kitleler ve direk mücadele içinde bulunmuş insanlar nazarinca saygideger kabul edilen ve sembolik değer tasiyan önemli bir şahsiyettir. bir donem abdullah öcalan in bir numarali adami olmuş ve mücadeleye büyük katkilari olmuştur.
insanların değerleri yadirganamaz, ya saklanamaz; bu demokrasinin bir gereğidir.
hele de baris sürecinde bunun olması radikal demokrasi ve taraflarin birbirini kabullenmesi ve bir odesme noktasinda son derece müspet bir gelişmedir.
onca şehit, general in ismi orada çeşitli şeylerin adina veriliyorsa bunun ne sakincasi olabilir ki.
artik sadece biz de değil, gecmisimiz ve de olulerimizi de baristirmaliyiz, gerçek baris boyle mümkün olabilir.

ayrica, buna bu kadar tepki gösterenler; zaten kangren olarak gordugunuz, bir donem halkini tanimadiginiz ve zulmettiginiz bir yer orasi. orayi zaten sittin sene gormeyeceksiniz. nedir bu cigirtkanlik.

ek olarak, diyarbakir belediyesi bunun ardından bir şehit için de ayni hassasiyeti göstermeli ve baristan yana olduğunu netce ortaya koymalidir.
daha beterlerinin olmasını da canı gönülden diliyorum
böylece iyi/kötü ne olacaksa hızlı bir şekilde olsun.
bu olayı, "milliyetçiyim, ülkücüyüm ama oyum rte'ye" diyenlere anlatın.
gayet normaldir.
ama abartılmıştır.
izmir'deki hasan tahsin heykeli ne ise diyarbakır'daki mahsum korkmaz heykeli de odur.
sizin hakaret ettiğiniz gerilla kürt haklı için değerlidir.
akp nin siyasi sahnede sona yaklaştığını gösteren heykel. karadeniz, marmara ve iç anadolu milliyetçileri akp yi tarihe gömecek.
üstad orhan şaik gökyay'nın irtidad şiirini akla getirmiştir.

be kavim kardaşlar,be yirmi üçler
vazgeldim soyumdan ben türk değilim!
isnad oldu bize acayip suçlar

arnavut'tan reis boşnak'tan vali,
ne idüğü bellir bir hasan ali
üstüne tüy dikti tastik-i ali

yokmuş türk,ermeni,rum çıfıt farkı
üstelik türedi bir de puşt ırkı
çingen'le bir oldu mert türk'ün narkı

mısır'dakiden de bir sağır sultan
hak sözü duymaz da asla top atsan
bir '' ehehe''yi duyar rus radyosundan

vaktiyle şan verdik yedi düvele
o şanu şerefi savurduk yele
benzedik vatanda yedi kat ele

sen kesmez kılıçsın paslı çeliksin
hainsin,canisin,yüz elliliksin
türk'üm!de mahkeme ananı....
gazetelerin %90 ının manşet yapmadığı, tv lerin çoğunun haber olarak vermediği ve hala bir çok milliyetçi akp linin haberinin bile olmadığı gerçek olay.
böyle gider ise gayet normal olanın birlikte yaşamamak olduğu öğrenildiği zaman
gözleri fal taşı gibi açılacaklara normal gelendir
şemsiye tersine dönecek ileride bölücü türkler türeyecek
ne zaman şırnak / hakkari / siirt e gitmeyi planlıyoruz ?
hani cennet ya ülkemizin 4 bir yanı
istanbul / muğla / izmir / aydın / antalya güzel yerler buralar
2002 den beri mhp ye oy veren adama bile böyle düşündürtmeyi başardıklarına göre
ilerleyen yıllarda balarılarını arttırarak sürdüreceklerine şüphe yok
bu başarılı grafik takdire şayan.
şehit analarının ve vatansever insanların bedduasına ilk nail olacak kişinin unutulmamasına vesile olacak ucubedir.
bırakın dursun. dursun ki içimizdeki yanan vatan ateşi hiç sönmesin.düşmanımızı tanıyalım, o ucubeyi her gördüğümüzde şehitlerimize dualar gönderelim.
bedeli çok ağır ödenecek bir girişim. bu millet hiçbir ihaneti unutmaz.
mhp, hepar, kısmen chp, yani gerçek milliyetçiler dışında kimsenin umrunda bile olmayan olay.

aynı anda, akp milliyetçilerinin mutlu olması muhtemel olay.
ak itlerin rahatsız olmadıkları durum.
Adam alex heykeliyle ilk teröristin heykelini bir tutuyor lan.

Sonra niye gelişmiyoruz. Hey yavrum hey.
adamlar çadırı ülkenin mabadına dikmiş sıvazlıyor bizim oğlanlar heykel diye dursun. bu kadar onun bunun çocuğu ile yaşamak kanıma dokunuyor resmen. vatan haini olmanın salih amel olduğu ülkede vatanperverlik idiyotluktur. bölünek kardeş. her ulus kendi kaderini tayin etmelidir. gerçi bunlar bırak ulus bilincine kabile zihniyetine bile sahip değil. türk türk topragında yaşasın. geri kalan yerine dönsün. sen diyarbakırda beni istemiyorsan ben de seni istanbulda izmirde adanada istemiyorum kardeş. ne mutlu türküm diyeceksen gel bu tarafa yoksa diger tarafa. sınırı da yapak duvarla mayınla tel orguyle madem olesiye nefret ediyoruz birbirimizden. niye varım demiyorsun da kaçak kaçak kahpelik yapıyorsun. referanduma gitmeli ve bölünmeliyiz. sikerim vatanın bir karış topragi edebiyatinizi. seksen bir olacagina altmis bir olsun yeter ki bu orospu çocuklarından bir tanesi olmasın.
Bunu yapan degil bunu yaptıranda suc 20 sene boyunca mehmetciklerimizi öldurenlere biz nasıl izin verdik acaba.
RPG ile parçalamak eder.
milletin gayette umrunda olan durum.
http://www.sabah.com.tr/G...18/o-heykele-suc-duyurusu

gereği yapılmıştır, postalcılara ağlacak kapı kalmadı... hoş onlarda onur olsa
http://www.yuksekovahaber...tlesel-yuruyus-111358.jpg
http://4.bp.blogspot.com/...600/taksim-gezi-parki+(1).jpg

önce bunları açıklarlar.
o, bu değil de; bir yandan "barış süreci" konsepti bu kadar konuşulur, dillendirilir, övülürken; bir yandan elinde kalaşnikof olan bir heykel dikmek en azından samimiyetten uzak olma göstergesidir.
muhtemelen üç vakte kadar kaldırılması kesin gözü ile bakılan heykeldir.
mıllıyetcılerınde oyverdıgı ıktıdar donemınde dıkılmıstır, hangı medenıyette bır terorıstın heykeli dikilimliş, tarih daha once ne yazmıs ne gormustu. lakın akp ıktıdarında olmustur. görmedik demeyin aq!
(#24839973) bak kardesim. artık savunulacak yanı kalmadı en koyu akpli tanıdıklarımı bile bitirdi akpyi gözünde. ha bide suç duyurusu demişsin. madem yapacaklardı da neden heykel yapıldı dikildi ses çıkmadı?neden suç duyurusu peki? böyle bir hainliği neden meşrulaştırmak? ülkenin valisi yıktırsa o heykeli nolacak tayyip zaten korumuyo muydu valilerini.
demokrasinin, özgürlüğün, türkiyeli halkların kardeşliğinin göstergesidir.

kürt milliyetçisi türk solcuları yedi, siz de yiyin.