bugün

Karl marxin lgbt görüşlerinden haberi olmayan sözde devrimcilere ayar oldum.
sağcılar düz,renksiz ve ot gibi yaşayan tipler oldukları için orada olmazlar.
birde sözde demokrattır bunlar ama kendi ideolojilerine kadar.
lgbt'ler kendilerinin açık açık ibne olduklarını söylüyorlar zaten. önemli olan gizli ibneler. benim vakıflarla tarikatlarla işim olmaz. şeyhler tarafından badelenmek istemiyorum. bunların iftira olmadığını herkes google a bakınca görebilir. ayrıca alzheimer olmadılarsa herkes hatırlıyordur. illa haberleri mi paylaşayım?
diğer partilileri bilmem günahlarını almayayım ama akp ve mhpliden ibne ve gavat çıkmaz. mesela bir parti başkanına bir milletvekili karısını ısmarlamıştı bir zamanlar ismini vermek istemediğim partiden.
çünkü onlar onursuz değillerdir. kendine vurduranda onur mu olur.
onlar evde serdarlık yapmaktadırlar.

(bkz: serdar yabancı değiliz)
onlar gizli ibneler o yüzden. cami tuvaletlerinde, tarikatlarda, vakıflarda ve evlerde yaşıyorlar ibneliklerini.
lgbt karşıtı gösteri yapılsın en önde bu gizli ibneler bayrak sallar.
"kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o'dur." Nietzsche.
çünkü onlar homofobiktir.
Her kuş sürüsü kendi cinsiyle uçar da ondan... Anladın sen.
Onlar vurdur ama belli etme diyerek yetişmiş olabilirler.
Akp mitingine katılmayı tercih etmiş bazıları.

(bkz: ak lgbt)

http://www.radikal.com.tr...unde-bayrak-acti-1204925/

görsel

görsel
Bilinçli bir insan neden akpli veya mhpli olsun??
Başörtülü bacılarımız vardır ama.
Neden olalım lan.
Şehit cenazesinde neden hiç şehit lgbt yancısı yok?
Çünkü onlar gizli lgbt.
çok ilginç bir tespit. halbuki bu iki parti cemaatinden basına ve sosyal medyaya yansıyan pek çok ibnelik vakası görülmüş olmasına rağmen çıkıpta mertçe ibne olduklarını söyleyecek kadar bile yürekli değiller.
Akplileri bilmem ama mhpliler genelde homofobik olanlarin cogu gizliden gay oldugunu biliyoruz.
Onlar ibneliği gizli yaşıyorlar.LGBT liler kadar onurlu değiller ben buyum diyemiyorlar.Eşcinselliği ayıp olarak değerlendiriyorlar ama araştırsanız içlerinden bir sürü eşcinsel çıkar.
travestiler, alperen ocakları lgbt yürüyüşlerini basacaklarını söylediklerinde tek tek kimlerle yattığımızı söyleriz diyince vazgeçmişlerdi toplantıyı basmaktan. bence bununla da bir ilgisi var...
üstteki yazarın dediği gibi onlar gizlidir. zaten bu baskıdan dolayı nefretle bakıyorlar LGBT'ye.
Yürüyüşün coğunluğu hdp yandaşı ve az sayıda chpli de vardır.
(bkz: ensar vakfı)
çünkü gizli eşcinsellik bunu gerektiriyor.
Çünkü onlar gizli takılıyor.
Bu konularda büyük ve kesin konuşmak çok yanlış. Bu ülkede cemil ipekçi, bülent ersoy gibi cinsel kimliğini gizlemeyen, trans bireyler akp için oy istedi, sarayda yemeklerde ağırlandı. Bu tip gösterileri belli bir siyasi ideolojiye indirgemek o nedenle doğru değil.
Neden acaba ? Cevap çok basit değil mi ?
Bu 2 parti ( her ne kadar eleştirsem de ) böyle sapıklıkları destekleyip oy kasmıyor.