bugün

twitterda takipçi kasmak amacıyla hakkında bölümüne eklenen minik etikettir.
hepar ı arkadan desteklemek.

(bkz: deli deliyi görünce tokmağını saklarmış)
efendi efendi zkişmek..
ülkede kaos yaratmak, gençleri kendileri gibi ahlaksız yapmak. açık ve net.
gruplaşıp grup sex yapmak.
Herkesi aynı tanrı yarattı.
Ben de istemezdim bu hayatı. Erkek bedenine sıkışmış bir kadın olmayı kimse istemez. Ölünce umarım huzura ererim. Çünkü türkiye'de müslümanlar bana bol bol sevap kazandırdı. Kötü sözleriyle şiddetleriyle.
şu sonuca kesin olarak varalım: hiçbirimiz aptal değiliz, boşu boşuna kendimize eziyet edelim. birileri tarafından hor görülmek, aşağılanmak, dayak yemek, hatta bıçaklanmak ya da yakılmak hoşumuza falan gitmiyor yani. eğer öyle olsaydı, "ben geyim." demek yerine kolumu keserdim, daha iyi; zirâ bana taparcasına aşık olan biri yüzünden bıçaklanmam ve kolumu kesmem aynı değerde.
Türk toplumunun yapısını bozanlar. Türkiye'nin imajını bozanlar. Özgürlük istiyoruz adı altında toplumun huzurunu bozmak.
türk toplumunun yapısında kadınları dövmek, çocuklara tecavüz etmek, hayvanlara eziyet etmek ve sizden farklı birini görünce onu topa tutmak var zaten. aynen.
vurdurmaktır. evet.
(bkz: farketmez)
bütün dünyayı ele geçirmek önce müslümanları öldürecekler daha sonra diğer dinleri ve dünyada dine inanan kimse kalmayıncaya kadar bunu yapıcaklar ayinler yapıcaklar kuran incil falan yırtacaklar daha sonra bütün insanları lgbt bireyi olmaya zorluyacaklar ey müslüman uyuma sadsajfsjfjsafa hocam amaç yok adamlar heteroseksüel değil ve bunu dile getiriyorlar bu bu bu.
Ulan doğru bulmasam da bunların derdi belli. Kendi cinsleriyle cima yapmak. Kendi gotunuzden sebep uydurmayın.
Kemalistleri yanlarına almak.
Mutlu olmak, özgürce yaşamak.
sapıklığı topluma kabul ettirme çabalarıdır.
fiili olarak birbirlerini beceriyorlar ama yetmiyor....
bunun normal-miş gibi göstermeye çalışıyorlar.
yazılı ve görsel basın da, sanat camiası ve politikacıların da buna destek verdiği, aleni görülmektedir.
bunların hiç biri sapıklığı meşrulaştırmaz ama kişi ve kurumların bulunduğu safı belli eder.
LGBT bireylerin taksimde yasak olmasına rağmen onur yürüyüşü yapması bir de üstüne Kürdistan sloganı atmaları yenilir yutulur bir şey değil. Hem yasak olduğu halde yürüyüş yapıp hem bu ülkenin haklarından yararlanıp hem de kürdistan sloganı atmak neyin kafası tam olarak

https://www.sabah.com.tr/...kurdistan-slogani-attilar
sapık düşüncelerini uygulamaları yetmediği gibi bunun toplumda normal karşılanması için yırtıyorlar götlerini.
sapık ve iğrenç olduklarını konuşmaya bile gerek yok.
ülkede isteyen istediğiyle takılabiliyor. alan razı veren razı, bunda zaten sorun yok.
mesele, sapıklığı meşru kılma çabalarıdır.
mayası bozuk olan anlamaz.
Hiç kimse yanlış olanı yaparak onura ulaşamaz.
Sapıklığı yayarak, pedofilcilere hizmet etmektir. Zamanında cinsiyet rolünü doğru düzgün alamayan çocukların, büyüdüklerinde nasıl bi tutarsızlık içinde olduklarını anlamamaları da bi hayli garip.
yaşamaktır...

onlar da normal insanlar gibi yaşamak istiyorlar sadece bu...

sen onların yürüyüş yapmasını yasaklarsan, yasaklar insanları irrite eder ve o yasaklara karşı mücadele azmi doğurur. bunları yasaklayarak, ötekileştirerek önüne geçemezsin.

unutma...
osmanlı torunuyum diye ortalarda geziniyorsunuz ama osmanlı halifesinin hamamda oğlan kovalarken düşüp öldüğünden haberiniz yok...

lgbt mi arıyorsunuz? önce Osmanlı'ya ve tarikatlarınıza bakın.
Yabancı vakıflar fonluyordur bunları.
o..... çocukluğunu yaymak.