bugün

Diğer çocuklarının devlet tarafından bu aileden alınmasını temenni ediyorum.

Tamam haydi koruyamadın yavruyu, bari hayatta olduğun sürece hakkını savun.

Onurunla yaşa şerefinle öl, yaşarken şerefsiz bir oç demesinler.
anlamıyorum.

ya ben iki evladım olmasına rağmen anneliği öğrenemedim ya da bu yavrucağı doğuran annelik nedir bilmiyor.

bir sıkıntı var.

--spoiler--

6 çocuğum daha var.

--spoiler--

ne demek bu?! 6 değil 16 olsa hangisinden vazgeçebilirsin? bir yılda nasıl unuttun bu boncuk gözlü kuzucuğu?!
sen doğurdun ya, sen emzirdin. sen uyandın gece nefes alıyor mu diye kontrol etmek için. bakarken o çocuğa uyurken, hiç mi bu mucizeyi sahiplenmedin?!
Kimler kazığa oturtulmalı sorusuna vereceğim sıralamada başı çeken ailedir. Herhangi bir anlayış şu bu olasılığı olamaz onlar için. Net.
ailesinin de sülalesinin de ta... neyse. kimse ceza almasa bile ahirdeki mahkeme es geçmez.
Ülkede adaletin nasıl işlediğini biliyoruz, sonuç olarak bu Irkını siktimin yaratıkları yaşamlarına hiçbir şey olmamış gibi devam edeceklerdir.
Kamu davası işlerini bitirir..

Garipler dava düşer zannetmiş heralde..

Bunlar hep türk dizilerinin yan etkileri..
Herkes anne baba olmasın. Yazık..
kızı tecavüz edilerek öldürülen ailenin yaptığı orospu çocukluğu. sizin ben amınıza koyim.
Kürt gelenek ve göreneklerine göre normal olan durum. ifadeye bak aq, Sanki ahırındaki küçükbaş hayvandan bahsediyor, gerçi ahırındaki bir küçükbaş hayvan için cinayet işleyecek ama çocuğundan bahsederken 6 tane daha var diyecek kadar şuursuz, haysiyetsiz insanlara ne desen boş.
Zaten müge anlı'ya en son çıktıklarında da sacma sapan konuşuyordu babası.

Sizin gibi beyinsizleri kisırlaştırmali bu devlet. Parası neyse verip herkes çocuk öldürebiliyor mu yani? Ne demek lan şikayeti geri almak? Kızınızı öldürdüler kızınızı! Keşke sizi öldürselermiş. O masum yavru için bütün ülke gözyaşı döktü!
Kendi anne babasının yaptığına da bakın. Yazık!
Demek ki aralarinda kan parasi için anlasmislar, bir can kac tl ediyor acaba yaziklar olsun.
Ailesinin şikayetten vazgeçmiş olması gün gibi ortada olan cinayeti örtbas etmez. Tüm türkiye şikayetçi. Elbet ceza alacaklar.
yasal haklarını kullanmışlardır.

kimseyi alakadar etmez.
Televizyonlara ilk düştüğünde kürtsel sebeplerden ölmüştür diyordum. Galiba haklı çıkacağım rezalettir.
masmavi gözleri olan tatlı tatlı küçücük bir kız çocuğu cinayete kurban gidiyor. ne suçu vardı ne günahı vardı? allah bilir ne oldu ki anne baba şikayetinden vazgeçti. muhtemelen diğer çocukları ile tehdit edildiler. büyük bir baskı kuruldu. onlar da diğer çocukları için çaresiz şikayetten vazgeçti diye düşünüyorum. tabi şikayetten vazgeçmeleri bir şey değiştirmiyor. ortada cinayet var. yazık diyorum sadece yazık. allah bu işte kimin parmağı varsa hepsinin belasını versin.
Bir anne nasıl olmamalı dediğim durum, senin olmayan vicdanını !
Kamu davası devam eder. Ama etmeyebilir de. Burası Türkiye her şey beklenir amk.
Şikayete tabi bir suç olmadığından pek de bir şey ifade etmez. Sadece ailenin nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösterir.
Şikayetten vazgeçme bir ske yaramaz, kamu davası bu devam edecek.

Şöyle okkalı birer müebbeti geçirse de heyet keyfimiz yerine gelse.
leyla aydemir'i hatırladınız mı?
görsel

4 yaşındaki bu yavrucağız geçen sene ağrı'da kaybolmuştu.
tüm türkiye günlerce onu aradı, merak etti.
halk, devlet minik leyla bulunsun diye seferber oldu.

ve malesef tam 18 gün sonra minik leyla'nın cansız bedeni bulundu.

bu olayla ilgili leyla'nın babasının amcaoğlu mehmet ali aydemir tutuklanmıştı.

ayrıca leyla'nın amcalarının da içinde bulunduğu 7 sanık daha tutuklandı.

ve bu davanın ilk duruşması dün yapıldı.

leyla aydemir'in avukatı duruşmaya gelmedi.
zira leyla'nın ailesi avukatın bürosuna gidip "Biz şikayetçi olmayacağız, sen davaya gelme" demiş.

hatta dava duruşmasında hakim, tutuklu sanık olan leyla'nın amcası yusuf aydemir'in güldüğünü görünce sinirlenmiş ve "yeğenini öldürmekle suçlanıyorsun, neden sırıtıyorsun" diye çıkışmış.

kaynak;
http://www.haber7.com/gun...me-aile-vazgecti/?detay=2
https://www.sozcu.com.tr/...ayetten-vazgecti-5344067/

belli ki aile şikayetinden vazgeçmiş.
muhtemelen kan parası aldılar.
belki de ailenin üzerine baskı kuruldu. zira aynı aileden tam 3 tutuklu var. bunlardan 2'si leyla'nın amcaları, diğeri ise leyla'nın babasının amcasının oğlu.

sizin ben insanlığınıza sokayım.

ama aile davadan vazgeçse bile, bu dava türk milletini ilgilendiren bir davadır.
o yüzden mahkeme zaten bu yönde karar vermiş ve tutuklu 7 sanığın tutukluluk hallerinin devamına karar verilmiş.

davaya devlet de aile ve sosyal politikalar bakanlığı olarak müdahil. ayrıca çocuk istismarı ile mücadele derneği de davaya müdahil olarak katılmış.

nasıl anne babalar var şu dünyada ya? allah sizin belanızı versin. binlerce aile çocuk sahibi olamıyor, bu şerefsiz anne baba ise kızlarının katillerini affediyor.
aile vazgeçse bile o şerefsizler hapiste çürüyecek inşallah.
umarım şikayetten vazgeçen bu anne ve baba için de bir soruşturma başlatılır.

edit:

--- spoiler ---
duruşmada;
anne ”6 çocuğum daha var” dedi
baba “şikayetçi değilim” dedi
12 şahit ifadesini değiştirdi...
--- spoiler ---

ulan nasıl şerefsiz ve adi bir dönemdeyiz yahu.