bugün

troll değilim ama bu yazar benimdir. altıncı nesil lets write ın ikinci hesabıdır.

tanım : 11.ci nesil yazardır. koştursun sözlükte.
Kendi başlığını açmış yeni nesil yazar, iyidir hoştur güzel hatundur.
28 yıldır sütyen giymediğim doğrudur. efil efil oh ne güzel...
tanımam etmem ama kendileri sanat aleminin önemli kadın yönetmenlerinden olarak yakın zamanda tanınacaktır.

Beni dizinde oynatır misin ?
kırmızı motor isimli klibimin oyuncusu olarak cokacayipsey ile anlaşmış bulunuyorum.

kutlama albino zimbabveler lokalinde yapılacaktır. tarafımızdan saati sonra belirtilecektir.
Klibinde oynadığım yazar.
Trollük seviyesi yüksek olan yazar. Eskiden tanırım. Cokacayipsey gibi trolldür.
Ilki çok tutunca ikincisi çekilen bir tarantilo devam filmidir.

☆☆☆☆☆ Sıpoylır ☆☆☆☆☆

Şimdi onlar düşünsün!

☆☆☆☆☆ sıpoylır ☆☆☆☆☆
ilki tutulan şeyler ikincide eh yaptırır, üçüncüde olmamış dedirtir. Bakın hangover üçlemesi. Hemen hemen bütün üçlemeler böyledir...

Ulan bunun ilki de tutulmamıştı. Gitmiş ikinci hesap açmış. Nereye gitmiş bilmiyorum ama açmış yani.

ilki tutulmamış, ikinci daha da tutulmamış, inşallah üçüncü bir hesap açmaz. ilki tutmayan şeyin ikincisini açmışsın o daha da tutulmamış, üçüncü kimbilir ne kadar tutulmaz.

Bunun tutulması için kendisiyle güneş arasına ay girecek, ki bu 455 yılda bir oluyor. E o kadar da biz yaşamayız. Yani tutulmaz, bence hiç uğraşma. Tutulsa bile böyle dandik tutulur, birkaç dakka falan. Onda da insanlar işte çalışırken, öğlen 14.42 gibi falan olur, kimse farketmez tutulduğunun.