bugün

lcw'nin ürünlerinde lgbt renklerini kullanmayacağını açıklaması üzerine twitter'da şu anda 1. olan tag.

yalnız tweet'lerin çoğu tag karşıtı, waikiki'yi tebrik ediyor çomarlar.

bence mantıklı haraket yapmış lcw, lgbt karşıtı insanlar daha çok yoksul kesim ve lcw'den de zengin insanlar giyinmiyor.
görsel
lcw yi sevmezdim ürünlerini kaliteli bulmazdım çoğu zaman pantolonların ağı yıpranıp yırtılıyor ama bu saatten sonra lcw kıyafet alıcağım zaman ilk seçeneğim olacaktır kalite çok da önemli değil önemli olan fikirdir buradan bu firmanın halkla ilişkiler uzmanına teşekkürlerimi iletiyorum teşekkürler lcw birilerinin bu çılgınlığa bir dur demesi gerekiyordu sjw ile olan mücadelenizde sizi destekliyorum.
deli mi sikti de gidip 100 liraya waikiki'den 2 gün sonra folloş olacak gömlek pantur alıyorsunuz zaten.
waikiki'ye laf yok!

hemen algı yaratın anasını satayım hemen! durmayın bir de yerin dibine gömün, satış dahi yapamasın!

arkadaş biraz inceyi görün, sapla samanı ayırın yahu!

--spoiler--
Kaçınılması gereken “LGBT sembolleri listesini” de paylaşan yönetim, “tasarım yasakları” adı altında gönderdiği e-posta aracılığıyla LGBT'lere bakış açısını da ifşa etmiş oldu.
--spoiler--

şu habere, karalamaya bakın!

adamların lgbt'ye bakışı "ifşa olmuş"!

yahu adamların lgbt'ye hor gözle baktığı falan yok. iş adamlarının ya da ticaretle uğraşanların böyle durumlar karşısında olumlu ya da olumsuz bir duruşu olmaz. adamların tek derdi bu konuda tepki çekmemek. yani söz konusu renkleri kullandıklarında "lc waikiki lgbt destekçisi" diye fişlenmemek. zira böyle olursa ülkenin neredeyse genelinin kapsayan sözde namuslu puştları waikiki'ye bok atacaklar. bundan kaçarken bu sefer de "lgbt karşıtı" olarak fişlendiler.

bu ülkede ille de birilerinin renkleri siyah ya da beyaz olmak zorunda mı? adamların olaya bakışı tamamen nötr, siz neden algı yaratıyorsunuz arkadaşlar?

ayrıca şu lgbt mevzusu ne de çok uzadı böyle. birileri bir şekilde bir hayat biçiminde ve bunun olumlu ya da olumsuz reklamı, desteği ya da karalaması, her türlü yaklaşım alabildiğine saçmadır. ben her görüşe ve yaşama biçimine nötr olduğumdan olsa gerek, sizleri anlayamıyorum!

diğer yandan markanın ürünleri dandiktir' gibi bir algı var. nereden çıktığı da belli değil. ürünlerini her yıl bolca alan ben birinci elden biliyorum ki gayet de kaliteliler. kısa kollu v yaka siyah tişörtleri 2 yıl geçse de solmuyor. siyah deyince önce waikiki! defacto ile mi karıştırdınız?
bu yobazların sapık düşüncelerine akıl sır ermiyor gerçekten.
şu linkte görünen kıyafetler lgbt andırıyormuş, çocuklarımızı bu renklerden koruyacakmışız.

bunu söyleyen yobaz güruh ülkenin en ünlü transseksüeli bülent ersoy'la boy boy fotoğraf çektiren cumhurbaşkanı tayyip erdoğan ve eşi emine erdoğan'a neden tepki göstermez acaba?

öte yandan bu propagandacı yobazlar din eğitimi veriyoruz diyen ensar vakfında erkek çocuklarına tecavüz edenlere de bu kadar duyarlı olsaydılar.

görsel
görsel
Helal olsun lcw
Lgbt + feminizm karşısında durmak
Her insanın temel görevidir.
Toplum sağlığını korumak için.
şimdi gidip lcwaikiki'den kendime iki tane kot şort, bir tane de düz siyah tişört alacağım.
coca cola'yı protesto etmek için aynı şirketin ürünü olan fanta içenlerin katıldığı boykot.

kalitesiz ürünlerine arapların ve alım gücü olmayanların ilgi gösterdiği bir firmanın ortaçağ zihniyeti bir tek kendisini bağlar. zaten kendi müşteri portföyü bu tarz insanlar. takılsınlar. avrupa'da ürün satmak için şekilden şekile girdiklerinde, dönmekten bi hal olmuş ümmet ne yapıcak merak ediyorum.
Helal olsun adamlıklarının zekatını vermişler. Kusura bakmasın kimse şurda lgbt yancılığı yapmayan 2 3 marka kalmış destekleriz tabi.
Belkide hayatta 3 tane ürününü aldığım marka, ama bundan sonra daha sık gideceğim.
Siz boykot edin ben bu duruşu tebrik ederim arkadaş.
Ne gerek vardır, neyi amaçlamaktadır, sosyolojik mevzulara da burnunu sokmuştur da bizim mi haberimiz yoktur diye merak uyandıran sikimsonik boykottur.

Bu ülkede üzerine vazife olmayan konularda, yırtık dondan fırlar gibi ortaya çıkan, ucuz kahramanlık gösterileriyle komikleşen, milleti ayrıştırma meraklısı ne çok insan, ne çok şirket, ne çok kurum vardır yareppiii!
Ağzı olan ahkam kesiyor, kılıcını kuşanıp atlıyor meydana...

Sen hangi ara, pantolon, tişört, don satmayı bıraktın da, cengaverliğe soyundun acep?!
Milletin yatak odasından, cinselliğinden sana ne?
Daha da önemlisi gökkuşağının ne suçu var?
Maviler, sarılar, kırmızılar sana ne etti sayın lcw hazretleri, neden bu celallenme hali?

Lgbt ' lileri alkışlamayın, pohpohlamayın, örnek almayın, güzelleme yapmayın amenna, ama bu düşmanlık niye?
Ülke sorunları ayyuka çıkmış, aç, işsiz, güvencesiz nice insan varken, bir dolu dertle cebelleşirken, yangına körükle gitmek bana hiç samimi gelmiyor, art niyetli buluyorum.

Aynı gemide olsak da, apayrı hayatları, ilkeleri, görüşleri olan birbirinden çok farklı yolcularız, birlikte yaşamayı öğrenmek zorundayız.
Yoksa bize huzur yok!
Moda diye Sattıkları dar pantolonlardan dolayı millet ibne oldu.
Şimdi gelmişler duyarlılık gösteriyorlar.

O zaman türk örf adetlerine uygun kıyafetler satın da samimiyetinize inanalım.
bişey alırsam cümle alem ziksin beni.
sanki çok muhafazakar ürünleri satışa koyuyorlar da ağzımı açtırmasınlar şimdi. Küçücük çocuklar lgbtyi nereden bilsin. gökkuşağı görünce anında lgbt diye yapıştırıyor muyuz. Allah vergisi doğa olayı. Bunlar delirtir insanı mk.