bugün

Hoşbuldum efenim teşekkürler *
benim gibi gececi yazar.
Yeni yazardır hoşgelmiştir. Hep birlikte bazı soruların cevaplarını bulacağımızı umuyorum.

(bkz: format nedir nasıl sikilir)
Hoşbulduuum hoşbuldum. Formatı hep beraber .. Eee ne diyodum...
isim yapmaya gelen vasat troll.
Kendisi bilgisayar başından pek kalkmaz. Bulunduğu konumu değiştirmeyi çok sevmez. Tembel bir yaşam formudur. Gece uyumaz gündüz uyanmak bilmez..
hoş gelmiş yeni yazar. bol bol yazması dileğiyle.
yerleşik hayat düzenini yanlış anlamış yazar.

yazsın efendim.
Benim otağım yurt ranzası efenim.. Ayda bir çarşaf değiştiriyoruz işte hava sirkülasyonu için..
Format sikmelere doyamayan yazar. Birazda olaylara bakış açısını değiştirmesini tavsiye ettiğim kişi. Hür irade dediği şeylere özellikle. iyi yazmalar bakalım, çekirdek ile takip ediyor olacağız.

Edit: tavsiye bu amk ne eksiliyosun.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
insanların özgürlüklerinin bir diğerinin özgürlüklerini çiğnediği noktada bir sınırı olduğunun farkında olan yazar.
edit:eksi benden değil.
edit:bayramınız kutlu olsun canlar.
şu isim yapmaya gelmiş vasat troll ün tilkiyle beraber yok olup gideceğini umardım ama bölünerek çoğalıyo sanırım yandaşları.
(bkz: troll nedir nasıl olunur)
çok sevdiğim bir yazardır yakında dünya evine girebiliriz.
Sahalara geri dönmüştür. https://www.youtube.com/watch?v=n85ZN_CyNl8
benim gibi 24 k mağduru bir yazar kardeşim.
dünya ahiret bacımdır.

uzayda yakalarsam karışmam.
24k da yer bulabilmiş yazar.
(bkz: burda taciz yok)
Gençler bi sakin olun. Ikimizde meme sefiyoz ortak yanımız var.
Geri durun.

Bir yazar.
Nikaltında doksanlardan kalma bir espri yapılmak sureti ile mağdur edilmiş yazardır.

http://m.uludagsozluk.com/e/29836301/

Bu nedir yusuf ya, sonra bana gülüyor musunuz, hey allahım.
Gururlu, sevecen ve haşin yazar. Her tadı veren nescafe 3ü bir arada gibi. Samimi, esprilerden kaçmayan, her istediğini çatır çutur söyleyebilen, güzel seven insan; güzel insan.

meclise girse şarkı sözü yazılır. (bkz: hem temiz hem dürüst Kılıçdaroğlu)