bugün

şakalaşırken hamile kalan zat-ı muhteremin oğluna verebileceği ad.

(bkz: şakalaşırken hamile kalmak)
bir ara bunun küstüm adlı şarkısı her yerde çalardı ve gına getirirdi. adam hala bıkmadan 10 senedir küstüm ü söylüyor, şovunun adıda küstüm yuh artık. latif sana tüm sözlük küstük.
inanılmaz bir kamera şakasına malzeme olmuş türkücü.

(bkz: http://video.milliyet.com...kamera-sakasi_1_43063.htm)
yani benden boku çıkmış şarkı ismi isteseler bu türkücünün küstümünü örnek verirdim. arkadaş ne sömürdün şu şarkıyı be! artık ekmek çıkmaz o şarkıdan, yeni bişeyler türet!
yeni albümüyle piyasalara giriş yapmış, jest ve mimiklerine kurban olduğum tip.
küstüm diye enteresan bir şarkısı olan adam.
yapılan şaka sonrası altına kaçıran sanatçı.
Küsücü canlı ...
spartacusmüş şimdi de.
abaKÜSMÜŞ padişahın kızı da olsa küsmüş.
en sevdiğim rockçı.
bülent serttaş ve mahmut tuncer'in programlarının jokeridir. konuk mu yok? gel olum latif. evet.
küse küse gına getiren sözde sanatçı.
sanatçıyım diye ortada dolanan bir garib adam.
bir küstüm şarkısıyla 3 çocuk okuttu bu adam.
an itibariyle berdan mardiniye müzik dersi vermektedir.

ona sorarsan öyle.

evet flash tv.
adini her duydugumda aklima kendisine yapilan helikopterli saka gelen sarkici.
29 nisan 1967'de, flash tv'ye demirbaş olarak doğmuş sanatçıdır.
Ayselim, küstüm, eşarbını yan bağlamadan sonra ünlü olan benimde sevdiğim sevgili türkücü.
adanaspor'u destekleyen sanatçı.
edit : destekleyen futbolcu yazmışım lan, kafa uçmuş.
sanatçı ünvanını haketmeyen ne olduğu belirsiz şarkıcı parçası.
ceketleriyle kasıp kavuran..
2016'da motorlu testere reklamında oynayarak ormancıların gönlünde taht kurduğu mecburen "ünlü sanatçı latif doğan" diyeceğimiz bir türkücümüzdür. Saçını ve bıyığını 11 yıldır bir türlü bitmeyen "küstüm show" programı için boyatmaktan bıkmayacak gibi duruyor latif abimiz. Bir on yıl daha flash tv'yi tekelinde bulunduracak galiba!
allah kitap yemin edip reklam peşinde koşan her kanalda olan ( yeşilçam kanallarını sıraladım arka arkaya ) artık bıktıran şahıs.. arada dinlesem aklıma iyi anılar geliyordu. artık bir tek anası ile anıyorum.. songül karlı da bunun cabası .. şimdi izzet altınmeşe de katıldı bunlara.. ya yakışmıyor yakışmıyor bırakın da iyi analım.
ismine takılıp kalmayın zira o ismin hiç bir özelliğini taşımıyor..
güncel Önemli Başlıklar