bugün

tuluk niyetine kullanılabilen alet, fazla tutulursa yakma özelliğine sahip.
(bkz: laptop pervanesiyle elleri ısıtmak)
aynı yöntem modem üzerinde de işe yaramaktadır.
(bkz: ayak fantezisi)

--spoiler--
- ay canikom yalınayak böyle ayaklarım üşüdü, laptop adaptörüne tuttum ama tam ısınmadı; azıcık ovsana onlarıııı...
+ peki.
--spoiler--
radysyona maruz kalınacağını bile bile soğuktan donmamak için yapılan eylemdir. hatta bazı insanlar laptopun alt kısmının yüksek miktarda radyason yaydığını unutup cinsel organlarına yakın yerlere koyarak kullanırlar. doğacak çocuklarının iki kafalı yada tek gözlü olabileceğini kendilerine hatırlatmak isterim.
hem adaptör ve hem de eylem sahibi için faydalı bir alış-veriştir. diplomatlar buna 'kazan-kazan' diyorlar ki kaybeden yok, sonuçta.
newton'un soğuma, fourier'in ısı iletim ve termodinamiğin sıfırıncı yasalarından yararlanarak, üşüyen ayağı sıcak dizüstü bilgisayar adaptörü ile ısıtma eylemidir.
şu anda yapmakta olduğum eylem.
notebook u oturduğunuz koltuğa bırakıp 2 dk için başka bir odaya gidip döndüğünüzde o sıcacık koltuk adaptörden çok daha iyidir.
Biraz önce ders çalışırken hareketsizlikten uyuşmuş ve buz tutmuş ayaklarımı ısıtıp kendime gelişimdir.
şu elem dolu kış ayaklarında bilgisayar başından ayrılmayan güruh için,sıragelmiş hadise mantıklı hareket.
bir süre sonra bağımlılık yapacaktır. gene de elektrik kaçağına karşı uyanık olmak gerek.
Tespitin babasını yapmış adam. Evet yapiyorum...
Soğuk havalarda film izlerken işe yarayan bir yöntemdir.
havaların soğumasıyla birlikte yapacağım eylemdir.

kısa film izlerken iyi gider.
Yatağı da ısıtmaya yarar. Ayaklarınızı uzatacaginiz yere koyup bekleyin.
Genelde yaptığımdır
Mevsimi geldi.