bugün

neden bilmem ama pek merak ettiğim, hoşgelmiş yazardır.
gercek hayatta caylakligin "c" sini görmedigim, her konuda engin bilgiye sahip :P, punk music dinlemeyi ve punk kardesligini bir yasam tarzi haline getirmis, ekonometrinin kralini bitirip Almanya da Uni-Dortmund ta da ekonometrinin kralicesi "BWL" okuyan,grubumuzun Admin i, kizlarin merkezi, Avrupa nin ikinci fatihi (ki sirf bu sebepten evinin duvarinda gittigi sehirlerin isaretli bulundugu Avrupa haritasi olan),Almanya daki Türkrock konserlerin canli takvimi ve Erden Abi nin biricik ekürisi! Ayni zamanda Bursa erkek lisesi mezunu ve hayatta tartisarak en cok ayar verdigim ve ayar aldigim, sagduyu abidesi...
an itibatiriyle, kafasını ukte ile bozan, adeta sözlüğe ukte bombardımanı yapan yazar. *
an itibarıyle 71 uktesi bulunan çiçeği burnunda yazar hoşgelmiş ukteler getirmiş
Parasını verdim, entry'sini yazarım dedigim, Almanya'dan kesin dönüşümün sabahında beni yolcu eden grubun ruhani liderligini yapan ve elime tutuşturdugu hamburger poşeti icinden, kendisinin model araba kolleksiyonunun en degerli parcasını bana hediye ederek istanbul'a gelene kadar elimde taşıdıgım bu model arabanın yine bagaj taşıyıcısı arabada kaybolmasını duysa son derece müteessir olacak naif, kibar, kurallara uyan, bazen uydugu kuralların komikligine kendisininde dayanamadığı ve güldügü dost arkadaş dert paylaşıcı.
Penceresinden baktığı o meşhur yurt odasının duvarında ziyaret edilecek şehirlerin üzerine askeri strateji haritaları misali kücük bayrakcıklar asarak oraları feth etmeye calışan nadir insan, delikanlı adam.
(bkz: korrekter Mensch)
model araba sektöründe böyle bir gelecegi gördügü icin textil sektörüne el atasi punker!
ukte makinası.
en cok uktesini doldurduğum ve uktelerinde de anladığım kadarıyla ilgi alanları bir hayli geniş,sanırsam bilgili insan *
Model arabaya olan uktesini tekstil sektöründeki başarılı çalışmalarıyla gideren ogame platformunda sınırsız ton balığı tadında imparatorlukları ve ayları olan evrenin sahibi, ışınlama makinası tamircisi.
hertürlü muhabbette muhalif davranmanin dayanilmaz hafifligini yasayan, bundan aldigi hazlardan dolayi kendini muhalefet bagimlisi haline getirmis olan,her konudan azcik birsey bilen fakat benim limitlerime yanasamamis internet kurdu, bizim kanki, bursani gülü, dortmund un papatyasi..
(bkz: tertip)
tertibim.
6 ay boyunca erisimin saglanamıyacagi bir user
(bkz: 311 inci donem yedek subay sinav sonuclari)
Çavuş diplomasını alan tüm 311 ler gibi Piyade Onbasıdan cavusluga terfi etmiş yazar
aradaki km farkinin su zamanlarda max seviyelerde oldugu, uludag sözlüge katkilarinin devam ettigini görüp sasirdigim en büyük askerimiz
yakında aktif olabilecek çavuş yazar