bugün

Içine de bol soğan koyar bir de limon sıkar ayranı da gömdü mü tamamdır. Bu kız benimdir. Mutluyum. Anasının evinde piremses olan kızlar nasıl yer bilemem tabi.
her şeyin bir raconu vardır. elit bir ingiliz restoranında ağzınızı masa örtüsüne silmeniz gayet normal bir şeydir. tıpkı lahmacunu elle yiyen kız gibi.
şu başlık istisnasız her gün uplanıyor. 2-3 aydır buradayım amaç nedir halen anlamadım. ulan lahmacunu elle yiyen kız işte kasmayan olduğu gibi kolayına gidecek şekilde yiyen kız neyin kafası anlamadım ki hayır asosyallikten kurtulup karşı cinsle 1-2 cümle kurabilseniz bütün algınız değişecek ama nerdee o günler...
Halktan biridir bizden biridir patates kizartmasini, boregi eliyle yiyebilen bir kizdir. Bir PELINSU degildir.
Pelinsu turnusolüdür. 6 tane fındık lahmacunu kızın önüne koyun, yanında limon da olsun dikkat edin.

Dikkat edilecekler;

1- Kız lahmacun içine bilumum salata malzemesini elleri ile ekliyorsa,
2- Lahmacunu dürüm yapıp üst kısımdan içeri doğru limon sıkarak lahmacuna limonu nüfuz ettiriyorsa,
3- Tabiki lahmacunun üstüne çay ısmarladığınızda geri çevirmiyorsa.

Kızı paket yapın götürün.
görmemiştir. eğitilmesi şarttır. evet.
Arasına soğan koyduktan sonra bide dürüp yerse var ya off diyorum. Hayallerimin kadını.
(bkz: oytun yine çok medenisin)
ağzını şapurdatmadıkça neresiyle yediği önemli olmayan kızdır.
bak güzel kardeşim, bazı yiyecekler vardır kendine has yenme şekli olan. boşver lan bu kadar entelliği. valla bak mutlu olacaksın. Bunu dedik diye de görgüsüz öküz olma, sadece abartma canım kardeşim.

öpüyorum, halan gile selam.

sonuç; lahmacunu elle yediği için ayıplanmaması gereken kızdır, lahmacunu yedikten sonra dişlerini kürdanla karıştırırsa bilemem tabi.
Normal olan diğer insanların yaptığını yapan kızdır.
Siz nerenizle yiyorsunuz birader? Lahmacunu elle yiyen kızlar favlasın. Yirim.
Elle yenmeli zaten.
içine de yeşillik koydun mu mis gibi olur. sararsın bi güzel. çatala hiç gerek kalmaz. *
ayağıyla mı yesin neresiyle yesin bu kız hayvan şiiy yapıyorsunuz ya.
şüphesiz ki lahmacunu elle yiye erkek kadar doğaldır.
Olması gerekendir. Çok rahatsızsanız sevgilisi eliyle beslesin sorun ortadan kalksın.
Çatal kaşıkla yiyip kendine mi küfrettirsin?
Dune kadar bir çatalla 4 kişi yumurta yiyordu ne oldu lan böyle size ?

Ha tabi gotumuzle yemek varken elle yemek gorgusuzluk bence .

bir lokma için hele , sol el çatal sağ el , bıçak dirsekler masaya temas etmeden nazikçe tasirmadan , dagitmadan , dik oturarak yavaşça çatalı agza goturmek gibi bir medeniyet belirtisi olmadan tam bir rezil insanlar bunlar , el de neymis ?

Ulan Babanızın emekli maaşı en fazla 2000 lira siz hala ...
Yanında rahat hissedebileceğiniz az sayıda kızlardandır. Gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyebilirsiniz yanında. Üstüne de kızı yersiniz.
Gümüş çatal bıçak olmadan yiyemiyorum.
En mantıklısı odur. Çatalla yiyen ya maldır, ya da kendini modern gösterme çabasındadır.
henüz mutasyon geçirmemiş ya da üç harfliler tarafından çarpılmamış ve ayakları yerine elleri ile yemeye devam eden normal kızdır.
kezbanusun onde gidenidir. kiz dedigin hanim hanimcik olur tane tane yer, catal bicak kullanir.
yagli yagli lahmacunu elle yemek ne ulan ayi.
Lahmacunu ayakla yiyen kız kadar doğal olamaz.