Kokan yazarlardır. Bir zahmet burayı terketsinler. Oğlum sen köylü adamsın, ilim irfan yuvası sözlükte işin ne lahmacun yiyen? Ben tam bir istanbul beyefendisi olduğumdan bu isotçulardam rahatsızım. Kendileri gitsin, gitmiyorlarsa da moderasyon ban atsın please.
dokunmasa da haftaiçi de yesem.
Ağzının tadını bile yazarlardır hele de üstüne piyaz koyup offff. Hanıma söyleyeyim de akşama yapsın. Not: evet köylüyüm aq herkes köylü bu ülkede.
Ben bayılırım. Lahmacun yemeyen insan mı olurmuş ?
hani ilk giden almancılar gibi. gittiler ne diline, ne kültürüne adapte olamadılar ya, o hesap bunlar da. sözlüğe gelmişsin, ilim irfan yuvası yer, sen hala köylülük yapıyorsun lahmacun yiyen. inşallah tez zamanda sözlüğü terk edeceksin!
açlığını mide ağrısıyla bastıran yazarlardır.
oğlum hadi pis kokmayı göze alıyorsunuz da, mide ağrınız ne olacak? o değil ben başlıkta 1 ve altıncı yorumların yeterince eksilenmediğini düşündüğümden up'layayım dedim aslında.
"kokan yazarlardır. bir zahmet burayı terketsinler. oğlum sen köylü adamsın, ilim irfan yuvası sözlükte işin ne lahmacun yiyen? ben tam bir istanbul beyefendisi olduğumdan bu isotçulardam rahatsızım. kendileri gitsin, gitmiyorlarsa da moderasyon ban atsın please."

"hani ilk giden almancılar gibi. gittiler ne diline, ne kültürüne adapte olamadılar ya, o hesap bunlar da. sözlüğe gelmişsin, ilim irfan yuvası yer, sen hala köylülük yapıyorsun lahmacun yiyen. inşallah tez zamanda sözlüğü terk edeceksin!"

"açlığını mide ağrısıyla bastıran yazarlardır.
oğlum hadi pis kokmayı göze alıyorsunuz da, mide ağrınız ne olacak? o değil ben başlıkta 1 ve altıncı yorumların yeterince eksilenmediğini düşündüğümden up'layayım dedim aslında."

2020 senesinde gerekli ayarları vermiş olduğum yazarlardır!
bir lahmacun 80-100 lira civarı,lüks yerde de değil. cadde kebapçısı.
hacıoğlu'nda bile 45-55 lira arası çeşidine göre.

kola-ayran 3'er lahmacun,400 lira hacıoğlu'nda .

pahalı olana garibin gücü yetmez.
görsel
6 taneden aşağı yemem. Müdavimi olduğum bir kebapçı var oranın enfes lahmacunları var. Hafta da bir mutlaka yerim. Hem de ben yedikçe vakıfkartım worldpuan veriyor tekrar tekrar yiyorum. Lahmacun sevmeyenler de arkadaşlık yapmıyorum :D
bodrum'da yiyorsa elit ve zengin yazarlardır.
4 tane soğanlı acılı ve büyük boy ayran. hastasıyız