bugün

be my lover ve sweet dreams gibi 90'lari neselendiren sarkilara imza atan pop grubu.
adını bilmediğim süper tatlı bir melez hatunu da bünyesinde barındıran grup.
merci bouche ım *
superhero lover, you won't forget me, fallin in love isminde şarkıları da üretmiş olan grup. tabi ünlerini en çok be my lover şarkısına borçlular. bir ara her diskoda çalardı. hatta meşhur zampara seyfettin filmindeki bir bar sahnesinde bile çalıyordu.
feci halde 90'ları özlediğim şu sıralarda be my lover şarkısıyla ilaç gibi girmiştir kanıma. Lunaparklarda da çok duyardık şarkılarını. Özlenendir.
doksanların iyi eurodance gruplarından biridir. müziklerini iyi bilsem de grup hakkında o yıllarda internet olmadığından pek bir bilgi sahibi değildim. ileriki zamanlarda öğrendiğim iki bilgi beni şaşırtmıştı. öncelikle bu grubu ben isminin fransızca olmasından dolayı hep belçikalı diye düşünürdüm ama alman çıkışlı bir grupmuş. ayrıca grubun solisti olan Melanie Thornton ready to fly albümünü tanıtımı için 2001 yılında isviçre'ye giderken bir uçak kazasında henüz 34 yaşında iken hayatını kaybetmiş. özellikle bunu öğrenince gerçekten üzülmüştüm. zaten bu kaza sonrası la bouche projesi de sona erdirilmiş.

tavsiye parçaları:
Be My Lover
Sweet dreams
I Love To Love
You Won't Forget Me
In Your Life
S.O.S.
On A Night Like This
In My Position