bugün

görsel
bazı yazarlar kimin tavuğuna kış dediklerini anımsamıyor.
en sevdiğim mevsimlerden biridir. serin havayı da seviyorum sanırım. özelliklr her taraf kar olduğunda çok güzel oluyor. ayrıca kendimi en rahat hissettiğim mevsim bu mevsim sanırım. evde yorganın altında uzanmak da pek güzel.
ben romantikliği sevdiğim için kışı da çok sevmeye başladım.
Kış aylarının vazgeçilmezi kardan adam yapmaktır.Sıcak çikolata eşliğinde pencere önü kuşu olmak da cabası.
Gelse de evde oturup kitap okuyan asosyal biri olmamızı bir sebebe bağlasak dediğim mevsim. Hava çk soğuk ya çıkmayalm dışarı deriz.
fakirlerin sevmediği mevsimdir.
Sessizlik, tenhalık, huzur getirir. Yazın dinamikliğinin yoruculuğundan kurtarır.
bu sene bol karlı ve soğuk geçmesini dilediğim bir mevsim. bu yaz o kadar sıcaktı ki üşümeyi özledim resmen. üşümek istiyorum.
asosyellerin mevsimi. ne anlıyorsunuz bok kokulu odada tıkılı kalmayı. güzel bir mevsim olsa acun 15 yıldır dominiğe kaçmaz
geliyor gelmekte olan.
--spoiler--
asosyellerin mevsimi. ne anlıyorsunuz bok kokulu odada tıkılı kalmayı. güzel bir mevsim olsa acun 15 yıldır dominiğe kaçmaz

--spoiler--
yazın de sıcaktan odada tıkılı kalınabiliyor. bence yaz da güzel ama kış da güzel. kışı özledim. yaz sıcağı güzel değil bir tek denize girmesi güzel.
görsel
görsel
görsel
görsel
beni çok mutlu eden bir mevsim. soğuğu da güzel bence. kar yağıyor. şal, şapka da taktık mı sorun olmuyor. inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda bol kar yağar.