bugün

yazarların gelen kış aylarından beklentileridir. umarım çok sevgilim olur. ne alaka olduysa.*
Ilık geçmesi.
soğuğu iliklerimde hissetmek,üşümek daha doğrusu donmak...
Okulların açılmaması.
Kar yağması ve okulun tatil olması,başka ne olabilir ki?
Hiçbir beklentim yoktur gelsin yeter.
gelmemesi ne gerek var soğuk havalara , yaşasın yaz şort ve mini etekler için.*
Yazın tekrar gelmesi.
faturalara yansıyacak olan zamlar konusunda öğrencilerin düşünülmesi adına biraz hassaslık bekliyorum.
+++ çok önemli! birde, kış vakti patates ve domates gibi milletimizin temel besin ihtiyaçlarını karşılayan güzide sebzelere stok yapan haysiyetsiz, şeref yoksunu, it oğlu itleri etrafta görmek istemiyorum.
bol bol kar yağması. arabamız daha yola çıkmadan tepinse kaysa bizde bu bahaneyle işe gitmesek fena olmaz hani. ilkokul-lise bebeleride rahat eder böylece.

kar yağarken evde oturup film izleme keyfi, paha biçilemez!
Ayıların uyandırılmaması.
sokakta olanları çok üşütmemesi. büyük olanlara pek üzülünmez ama çocuklar insanın yüreğini burkar. elinden de birşey gelmez ya en çok o yorar.
lütfen artık bu kış geyikli taytlar ve ugglar kullanılmasın. sevgililer öyle tek eldivenle el ele tutuşmasın. piçin biri kazağımızın içinden kar atmasın. evet.
yılbaşında kar yağabilir mi artık lütfen!
SOĞUK OLMASIN.
Ayaklarima ozenli davranip daha az üşütmesi.
Okul kapansın.
bir senem dolsun da bir yıllık izin patlatıp kıbrısa gideyim.
Lütfen bu kış üşüdüğümde yanımda sarılabileceğim o gerizekalı sevgililer gününde yanında olabileceğim o aptal x gelsin artık.
Doğalgaza zam gelmemesi.
Mayıs haziran aylarına kadar devam etmemesi. Vaktinde başlaması ve vaktinde bitmesi.

Teşekkürler...
kar. izmir’e hiç uğramıyor namussuz.
sabah karanlıkta uyanmamak.

teşekkürler.
kış üstlenmesine girmeden vurmak gerek.
ankarada olunca genelde tek beklentin kış aylarından oluyor. sonuçta bütün sene yüz yüze bakıyoruz.