bugün

kıçıkırık şalke geçen senenin yarı finalistidir. ayrıca bahsi geçen takım köy takımı bate ye gol atamamış bir takım da değildir.
en azından bızım gıbı derdı bu haftakı sıvas macı olmayacak takımdır. gene son dakkada takarlar aq!
şalke ile bate gibi bir takımı aynı seviyede gören klasik ergen, ezik fenerli düşüncesi.
bu başlığı atan kişinin fenerbahçe'li olduğu kanısındayım. evet kıçı kırık schalke'yi yenemeyen takım galatasaray'dır, kabul ediyorum. schalke'ye yenilmeyen takım da galatasaray'dır. peki soruyorum sana ey yazar, kıçında don bile olmayan, bate barisova, kıçını dönen takım kimdir?
kıçı kırık denilen takımın şuan gördüğüm en iyi kanat organizasyonunu yapan takımdır.
türkiye liginde ezeli rakiplerinin son 2 senedir kıçını kıran takımdı ayrıca.

kıçıkırık diye tabir edilen takımın forvet hattı farfan,bastos,huntelaar iken, kendini büyük gören takımınforvet hattı sow,kuyt,webo dur.
kıçıkırık takım iki sene önce cl de yarı final oynamış ve sponsoru gazpromdur.
bate'yi küçümseyenler birkaç sene önce elendikleri balıkçılardan oluşan Trömsö'yu çabuk unutmuşlar. tabi o zaman ortaokula gittikleri için kıçlarında taytla saklambaç oynuyordu bu ergenler.

tanım: sözde cehennem atmosferi takımıdır.

not: beşiktaşlıyım.
bateyi yenemeyen takımdan daha iyidir.
kıçı kırık spartak moskovayı bile yenememiş takım taraftarlarınca akıllarınca dalga konusu yapılmaya çalışılan takımdır

spartak moskova eşittir şampiyonlar ligi elemesinde feneri eleyip grubu sonuncu bitirdi

schalke 04 eşittir şampiyonlar ligi gruplarını yenilgisiz ve lider olarak kapattı..
yıllar önce fenerbahçe idi, dün galatasaray.

fenerbahçe, 3-3 berabere kalmıştı galatasaray, 1-1.

seni kuş beyinli seni... aklı sıra galatasaray'a laf sokacak. dön de bi kendine bak.
Türkiye Kupasında PTT liginden 1461 Trabzon'a elenmiş takımdır. Daha fazla ne beklenebilir ki?
kendi sahasında oynadığı maçta yönetim sayesinde ihmaller sayesinde ilgisizlik sayesinde oyuncularına zemini cehenneme çeviren, her şeylerini transfere verip adam akıllı bir zemin düzenlemesi yapamayan ve beni bu hareketleriyle kanser eden takımdır yine de iyi ki varsın galatasaray.
Arsenal'ı da yenerek grubundan namağlup ve birinci çıkmış, halihazırda hala şampiyonlar ligi'nde namağlup olan kıçıkırık(!) bir takımı yenemeyen takımdır, galatasaray'dır.
Hatırlatmakta yarar var, geçen senenin şampiyonlar ligi galibi de ligde şamar oğlanı olan kıçıkırık chelsea'dir, barça ve bayern'i eleyen takımdır, uyandırayım.

Galiba şampiyonlar ligi dandik bir turnuvadır, baksana hep kıçıkırık takımlar başarılı oluyor. Bu durumda UEFA avrupa ligi'nin şampiyonlar ligi'nden daha iyi bir turnuva olduğunu söylemek yanlış olmaz. O yüzden bu akşam Fenerbahçemize hiç de kıçıkırık olmayan ve dünyada herkesin ilk 11'ini ezbere sayabileceği yıldız dolu kadrosuyla göz korkutan Beyaz Rusya devi BATE Borisov karşısında başarılar diliyorum.
schalke'ye kıçı kırık denen güruhtan beklenen ithamdır. adamlar bala göte yenilmeden çıkmış gruptan dimi ? bu fenerliler bir komik ya ahaha.
takım değil de drogba demek daha doğrudur. kıçı kırık schalke'yi yenememiştir adam. tek başına ne yapsın? önce takım olmak lazım takıım.
"yapma volkan" deyimini türk futboluna kazandırmış takımdır.
türkiye kupası'nda pendikspor ve yeni malatyaspor'a da yenilmiş fenerbahçe'dir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/397095/
(bkz: yav he he) deyip geçin sizde laf sokmaya çalışıyorsunuz çok ayıp. Şimdi not fenerliyim yazıcam ona da karşılar. Ne yapıcam lan ben? Onu bunu bilmem dünkü maç şampiyonlar ligine layık bir maçtı. Stad biraz daha güzel olsaydı on numara olurdu.
Senin küçük diyemeceğin kadar başarısı olan bir takım.
böyle saçma sapan başlıkları açarak ne amaçlıyorlar ya ilgi filan mı çekmek istiyosunuz arkadaş gidin çıplak foto falan koyun twittera daha çok dikkat çekersiniz burası forum değil sözlük veledler gibi takım formatına çevirdiler arkadaş.
kıçı ile top tutan kalecisine çükü ile gol atan takımdır.
kansiz fenerbahcelilerin besiktaslilarin dalga gectigi takimdir.
biz yenemedik, iyi guzelde
senin turklugune tukureyim ben o zaman?

resmen bir turk takimi yabanci takima karsi basarisiz oldu diye sevinecek kadar igrencsin.
galatasarylilar boyle mi yapti gecenlerde fener yabanciyla mac yaptiginda?
veya besiktas? biz hep sizi destekleriz yabanci takimlara karsi. sirf turk bayragina olan askimizdan.
ama sizde vatan sevgisi yok.
bugün de 10 kişi kalmış bir köy takımını penaltı golü ile 1-0 güç bela yenebilmiş takımdır.

ülke puanına sıçamadılar bereket...
Mactan once "schalke kim yea bizim drogrbamiz var. S.k.r atariz. Zaten ligde kotuler." Gibi tespitlerde bulunup simdi de "o takim tek namaglup takim, grubu birinci bitirmis takim" diyen ilginc bir taraftar topluluguna sahip takim.

Not: beşiktaşlıyım
berabere kalmış takımdır. avrupada yüzümüzü güldürmeyen beşiktaşlıların, bugün bateyi penaltı olmasa eleyemeyecek olan fenerlilerin atıp tutmaması gereken takım. herkes kendi işine baksın. kendi takımını desteklesin. ha bir türk olarak bugün feneri destekledim bir fenerli kadar saç baş yoldum. ama eleştirmeye gelirken de insaflı eleştirmek gerekiyor. sen ne yaptın diye sorarlar adama.