bugün

aslında başlık; "kızının bikini giymesine izin veren mezhebi geniş laik ebeveyn" olacaktı ama olsundur. buna da şükür.

kızının (üvey ya da öz fark etmez ama üveyse biraz daha sert davranmak gerekir) bikini giymesine göz yummak tabiri caiz ise erkeklerin önüne gümüş tepside sunmaktır. ağızlarını sulandırmaktır. göz zinasını karşılıklı olarak zikretmesinden kaynaklanan bu cahilce olaylara göz yummasıdır. tüm sebebi ise laik olamasından kaynaklanmaktadır ki mezhebi geniştir. o kadar geniştir ki doğu türkistanda başlar slovenya'nın doğusunda sona erer o derece.
oğlunun bikini giymesine izin vermeyen muhafazakar ebeveyndir aynı zamanda.
laikliği bikini giymek sanan yazar sıçkısıdır. komiktir gülmüşüzdür eğlenmişizdir ama yeterdir aynı zamanda. kızının başını zorla kapatıp ( ki dinde zorlama olmadığı halde) onu belli bi yaştan sonra okuldan ve sosyal hayattan soyutlayan babadan bin kat iyidir.
bu ebeveyn kızının bikini giymesine izin vermese sen sahile gittiğinde 'hiç karı kız yok la burada,hadi başka yere gidelim' diye sormayacakmısın,demek istediğimdir.
(bkz: #8879723)
kızını 4ncü eş olarak veren yobaz ebeveynden daha çağdaş olandır. aklı ile siki arasında fark olamayan dinci dallamalar pek sevmez bu insanları.
laikliğin ne olduğunu bilmeyen ve bunu bikini giymek zanneden yobaz kafalıları kınadığım düşüncedir.

yazıktır, oksijen israfıdır.
çağdaşlığın soyunarak değil soyunana bakmayarak olması gerektiğini bilen ebeveyndir.

dayanılmaz edit: be pezevenk adam bakmayacaksın elalemin karısına kızına. kaldırmayacaksın çükünü, bozmayacaksın niyetini. karşında çırılçıplak da olsa göz takılır lakin döndürürsün kafanı. işte o zaman anlaşılır senin temiz ahlakın, itikatın be deyyus.
laikliğin bireylere indirgenemeyeceğini idrak edememiş veya ailesi tarafından bu şekilde ezberletilmiş zavallıların avuntusudur.
laiklik ne demek öğrenmesi gereken zavallı insan söylemi. bence yaşamayın siz bu ahlaksızlıklar içinde cennetiniz sizi bekliyordur eminim.
plajda alemin karısına kızına öküz gibi bakan dallamadan farklıdır.
laikliği kıçından anlayanın kıçına yılan balığı gire.
laik denildiğinde aklına bikini gelen yobaz
(bkz: dinci yobazların cinsel organlarıyla düşünmeleri)
Laik'liği bu kadar aşşağılayanlardır bunları düşünen.
Yobazdır,Nükleer Atık gibi yok edilmesi zor bir moleküller ve Dna Birleşimidir.
(bkz: aaa benim lan bu)

kızımın bikini giymesine de izin veriyorum. çünkü ben özgür ve muasır medeniyetler seviyesinde yaşıyorum, yaşamak istiyorum. kadın vücudunu görmemekten (-ki heykeline bile tahammül yok) abaza halde dolaşan ve bu yüzden küçücük çocuklara tecavüz eden sapıkların olduğu, küçük çocukların kocaman herif!lere verildiği bir ülkede yaşamak değil... asıl rahatsızlık duyulması gerekenin de kızımın bikini giymesi değil, bikini giymiş kadına öküzün trene baktığı gibi bakan insanların varlığı olduğuna inanıyorum. güzel olana bakılır fakat bokunu çıkarmanın alemi ne değil mi? ama hayır... kadın her manada olabildiğince kapatılmalı hatta mümkünse evden çıkmamalı... hala bu zihniyetteki insanlarla aynı havayı soluyoruz, yuh.

ayrıca konuyla alakasız ama başlıkla alakalı olarak:
(bkz: laiklik)
(bkz: troll lere taviz vermiyoruz kampanyası)
edit: (bkz: mod senin entry silme sebebini seveyim)
(bkz: manyak mısınız lan)
(bkz: bi gidin ya)
laiklikle zerre kadar ilgisi olmayan ebeveyndir.sadece ortama ayak uydurmuştur;çünkü biliyordur ki plajda haşema giymek bikiniden daha fazla dikkat çeker.
hani kadin erkek esitti. bu soylemi yapan cikarsa plajlardan, keza niyeti asikar; kizlar isterse ciplakta girer. nasilsa ortada agzinin suyu akacak bir yobaz kalmayacaktir. laik ebeveynimizde istedigi gibi tatilini yapacaktir. aferindir ona, kizina kendi secimini yapma ozgurlugu tanimistir. zorla kizinin kafasini kapatip, kuytu koselerden toplamasina gerek kalmamistir. su agzinin suyu akan kesim toplanip gitse daha da huzura erecektir.
(bkz: ne alaka)
kızının bikini giymesine izin vermeyen geri kafalı yobaz her erkeği kendi çevresindekiler kadar sapık arsız sanan namusu sadece bacak arasında arayan aileden her kosulda iyidir normaldir mantıklıdır.
kızının başını zorla kapatan babadan daha doğru davranan babadır. bir insana bir kararı zorla verdirirseniz sırıtır. sokakta başına türban takıp, altına topuklu ayakkabı giyen bayanlarımız gibi.. herkes özgürdür. yaptığı kendine, yapmadığı yine kendinedir.
hacca giden nasıl ihramı hac bölgesi dışında giymiyorsa, bikini giyen de bikiniyi tatil bölgesi dışında giymez hee giyip gezerse de onun babası laik değil gavat tır. lakin plajda ihram, hacc şehri bölgelerinde de bikini giyilmesi zıttır yanlıştır. şimdi bikini giyen birisi nasıl ki ben bikiniyle mekke ye gidicem dediği vakit bu haykırılıksa, bir kişininde plajda haşemayla dolaşması diğeri kadar olmasada haykırılık yaratır.
kızının, muhafazakar ebeveyn baskısından bıkmış, azmış, kudurmuş fakat cinselliğini sürekli bastırmış kişilerce gözle veya sözle taciz edilebileceği gerçeğini malesef kabullenmek zorunda kalmış ebeveyndir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar