bugün

bizim sitedeki bir abi kızını şehir dışına göndermiyormuş ama istanbul'da bu yüzden psikoloji bölümüne özele gönderecekmiş.
Peki kızını çocuk yaşta para için dedesi yaşta adamla evlendiren baba müsveddesinin yeri nedir?.
Cinsiyet eşitsizliğini, bir de duygulanıyormuş gibi anlatan tuhaf zihniyetin rahatsız edici yansıması.
neden o zaman hakkaten de türbanlılar üniversiteye gidiyordu ve hâlâ da normal olarak açıklar gibi gidebiliyorlar.
Bir kötüye düşüp bir ömür cehennem yaşayacağına ben okula gönderir kızımın yerine cehennemi yaşarım.
Aynı adamlar yarın birgün bilim bilimsellik konusu geçtiğinde "ilim cinde de olsa gidin" falan lafları alıntılarlar.
Kuranın bilimselliğınden girip karadelikten çıkarlar.

Sonra da millet niye dinden imandan soğuyo.
Kocası hayırsızın biri çıkınca dayağı yesin yesin otursun, kocası aldatsın otursun, kocası hayatının içine etsin yine otursun babası da cehenneme direk olsun diye mi?
kızını kuran kursuna yollayan baba cehennemliktir olsa daha doğru olacak olan başlık. çok ahlaklılarmış gibi kızlarını tarikatlara yollayıp badeleten babalarıda bize övüyorlar. ha birde sanki üniversiteye gitmese hiç sevişmeyecek kız hayatında? yahu ne kadar cahil insan var.
“Kadınları okutunuz, kadını okumayan milletler yükselemez.”

görsel

Hünkâr hacı Bektaşi Veli.

1209 - 1271

"Kızını üniversiteye yollayan baba cehennemliktir."

Yobaz din adamları 2022

Bektaşi Veli, bunlardan 800 yıl önce yaşamasına rağmen çağından 8 asır önde oaln bir mutasavvıftı.

işte Bu yüzden, (bkz: aleviler Müslümanların protestanlarıdır)
tam öyle değil ya. hadis aslında çeşitli kaynaklarda geçen bilgiye göre şu şekilde: kızınızı üniversiteye yollarsanız işleyebileceği her günah aynı şekilde size de yazılır. kızına güvenen göndersin yani bi sıkıntı yok!
Evlatlarımız bizim geleceğimiz canımızdan bir parça siz hangi kafa ile çocuklarınızı ayırabiliyorsunuz. Tanrının bileceği bir konu hakkında neden böyle bir hitamda bulunuyorsunuz?
Yok böyle yok şu şöyle demek en kolayı önemli olan konu siz evlatlarınıza yeteri kadar değer vermiyorsunuz.
Sizi anlamakta zorluk çekiyorum, sizin yüzünüzden bizler her zaman en alta kalmaya mecburuz, insan ailesini seçemez eğer seçseydi sizin evladınız olmak istemezdim.
Evlatlarımız bizim geleceğimiz canımızdan bir parça siz hangi kafa ile çocuklarınızı ayırabiliyorsunuz. Tanrının bileceği bir konu hakkında neden böyle bir hitamda bulunuyorsunuz?
Yok böyle yok şu şöyle demek en kolayı önemli olan konu siz evlatlarınıza yeteri kadar değer vermiyorsunuz.
Sizi anlamakta zorluk çekiyorum, sizin yüzünüzden bizler her zaman en alta kalmaya mecburuz, insan ailesini seçemez eğer seçseydi sizin evladınız olmak istemezdim.
(bkz: he yav he)
Oğlunu gönderen de cehennemlik o zaman. Kızın yaptığını düşündüğünüz eylemleri, erkekler de yapıyor. Kıza zina günah, erkeğe sevap mı,yani? Kur’an ı yalanladığınızın farkında bile değilsiniz. Gidin işinize bakın Allah aşkına!
Şuraya arapçı yobazları çıldırtacak birkaç görsel bırakalım:
görsel
görsel
görsel
(bkz: yobaz lütfen)
kızını yollayan baba kızının zina yapmasına neden olmamışsa cehennemlik değildir. herkes kendi günahından mesul. cehennemlik olup olmadığını Allah bilir.
cunku hpv asisini yaptirip yollamalidir.
Kızına güvenip, arkasında dağ gibi durmayan baba adam değildir!
Muhtemelen evde karısını dövüp, oğlan bağdelemek için içi giden hacı fış fışlardan bir tanesinin sözüdür.

Cümlenin evvelini kurcalayıp, bu iflası mümkün olmayan bayat beyin artığına daha fazla vakit ayırmak istemiyorum.
bunu diyen bir varlık kızı eşi annesi doktora gittiğinde benim kızıma eşime anneme erkek mi bakacak dokunacak der bu dinen uygun değil der. e ne olacak o zaman kızın eşin ve annen ölsünmü. ilk ayet ikra. hadis ilim çinde olsa gidin. neden çin peki. o dönem çindeki insanlar diğer varlıklara tapıyor. ilim onlarda olsa bile öğrenin demiş peygamber. sen ve senin gibiler hangi dine inanıyorsunuz bilmem ama benim inandığım din sizin söylediklerinizi kabul etmiyor. bilgilerinize sunarım.
bayan kadın doğum uzmanı isterler ama üniversite okumasın isterler , dünyada eşi benzeri olmayan bir orospu cocukluğu..
doğru olan ayeti kerimedir.
Haklı, utanmıyor musunuz kızınızı okula göndermeye. Neyse 1 kereden bişey olmaz diyordu sayın aile bakanı, şimdilik bu konu üzerinde durmayalım
Hassiktir lan oradan, okumasın da kocası olacak gavat dövüp sövsün, Kızcağız da parası, işi gücü olmadığı için tahammül mü etsin?
Benim kızım olursa, çalışmıyorsa, bir işi, mesleği yoksa katiyyen evlenemez, izin mizin yok. Yaz beni de ilk sıradan cehenneme.