hamburgerleri belese veren mekan. bu kalabaligin baska aciklamasi yok.
sabah saat 10 sularında ne işim varsa bi' oturayım dedim balkonuna.

mini etekli, dar gömlekli, zayıf, uzun topuklu ayakkabısı ile ablamız geldi elinde mavi tepsisi ile.
içine doğru baktım, * dayamış whopper menüyü, patates ile kolayı uzun boyundan... neyse oturdu, hala yiyecek mi telaşı sardı beni. bir ısırdı, ağzını sağa sola oynatıp kolayı pipetle kibarca çektikten sonra...
tepsinin yarısı soslarla doluydu, patatesleri batırdı mideye götürdü derken saate bir daha baktım, bir de karton bardakta içtiğim kahveye...
elindeki hamburgeri hızlıca bırakıp içeri gidip peçete aldıktan sonra devam ederken, neyse bitti herhalde dedim. tatlı kampanyası varmış, peçete esnasında onu da sıkıştırdılar eline.

çok geçmeden liseliler öpüşerek oturmaya gelmişlerdi, aşağıya baktım "o" gelmiş el sallayarak indim aşağı. yıllardır görmediğim babamı görmüş gibi sevindim. ablanın akıbeti konusunda fikrim yok...

kabus bitti artık derken, saçım başım burger king yağı kokuyordu balkonda pineklememe rağmen. işte öyle bir şubedir orası, "anneeeee söz veriyorum dışarda yemek yemiycem" dedirtir.
mahşer yeri mübarek, ateş seni çağırıyor diyor ya bide o sırada beklerken bir gülme tutuyor ama sinirden tabi.
Kızılay AVM başlı başına garip bir mekan. Hepsi bir arada gibi her şey iç içe. 8. katta teras kafe var. Çay için ideal mekan. AVM'yi kaldır çöpe at yoksa.
terasından eylem seyredebileceğiniz güzide mekan.
gezi olaylarında suflesini yediğim yer. arkadaşlar eylemde iken ben sufle yiyordum evet.
3.kattan güvenpark'ı izlemesi keyiflidir , yemek ısmarlatmak isteyen qıslar eqlesin
çok kalabalık ya menüyü alana kadar yarım saat oluyo.
Pis pis kokuyor amına koduğumun yeri bu Yüzden kebapçılar for4ver.
bir menü almak için yarım saat bekleten burger king'dir.

gidilmesi akıl karı değildir.
2015 model buluşma alanı...
çalışanları tam bir hödüktür.
hızın biri trip atmıştı bana. çalışan kız büyük boy istemiştim vermemişti.
küçük seviyo demekki.
kizilayda ustelik de acikta yemek yiyen adamlari ben anlamiyorum. iste bu adamlar diskoda tam ortada dans eden adamlar.
Kizilaya gidip orda yemek mi yenir aq?

Git yukselde manti ye.

Git ev yemegi yapan bir yer bul.