bugün

Ek olarak Dövmesi var ise neyse.
çok acil bu saça sahip birisine ihtiyacım var.
kızılonus memelous hastalığım için istiyorum.
ciddiyim
tek zayıf noktam diyebilirim resmen zaafım var.
üniversiteden mezun oldum tonu

görsel

haftada bir yine acaba yeniden mi diyorum..
venessa redgrave'in "julia" filmindeki saç rengidir.
Devrimci kürt kız saç rengi.
Buna beyaz ten ve balık eti de eklersen bu kızı becerme de yanında yat dediğimdir.
kına rengi olanından pek haz etmem.

fakat ateş kızılı ya da şarap rengi olabilir belki bir gün ben de boyatırım.
Universite doneminde palettenin sonbahar kizilini kullaniyordum. Efsane bir renk. Kizil sac denemek isteyenlere kesinlikle oneririm.
Beyaz havlulara veda sebebidir.
Bazı hatunlara çok yakışır.
Bazi tonlari itici olsa da genel olarak hos olan sac rengi.
Beyaz tende daha da guzel tabi.
Beyaz ten, yeşil göz ve bilumum dövme ile suicide girl formülünün önemli bir bileşenidir.
bazı kadınları çok güzel gösteren saç.
Bir miktar turuncu Bakır tonları ile tam anlamıyla zaafım olan saç rengidir..
Üniversite 2. Sınıfta bir anlık hevesle denedim ve 1 yıl kullandım. Ancak çok zor bir renk olduğunu kullanan herkes bilir. 2 haftada saç renginiz akar. 2 haftada bir tekrar boyatmaniz gerekir. Tabi fazla boyaya maruz kalan saç haliyle yıpranır. Deneyin hevesinizi alın ve bırakın.
Bu saci ben bir kiz yuzunden cok sevdim ondan once hicbir merakim yoktu. Zaten ben o kiz icin neleri neleri sevdim.
Kaşar kızların favori saç rengi. Kaşar turnusolü.
esmere dönük bugday tenli bir insan olarak koyu kizil rengini yakinda deneyecegim. diliyorum ki beyonce, shakira ve rihanna da guzel durdugu gibi bende de güzel durur. amin
esmerlere yasaklatılması gereken.
Efsanedir..

Beyaz tende dağa da bir güzel durur..
Bir çok kadının istediği çok az kadının cesaret ettiği saç rengi. Kötü sonuç almaktan ziyade akmasıydı, baska renge dönmesiydi "bakimi zor " diye duyulanlardan kimse bildiğinden şaşmıyor.

Bende bunlardan bir tanesiyim. Sana gitmez sana gitmez. Ulan 20 yaşından beri yapsam en azından aklımdan çıkmıştı şimdi.
En sevdiğim saç rengidir.
Küçüklüğümde ateş gibi parlayan kızıl saçlarım vardı.
Belime kadar gelen dalgalı, gür saçlarımın rengidir artık. Beyaz ten ile bu kadar müthiş uyum yakalayacağını tahmin ediyordum ama böylesini beklememiştim. Bu zamana kadar bu muazzamlığı, bu seksiliği kendimden niye mahrum bırakmışsam...
ön yargı oluşturan saç rengi.