bugün

yan yana geçirilen 2-3 saatlik vakitten sonra başlayan andır.bir süre sonra artık arkadaşlarını anlatır.sürekli yağlayıp balladıkları kankalarına sizin yanınızda bok atarlar ''şöyle kötü böyle rezil bana zamanında şu ibnelikleri yapmıştı.''madem kötü niye kızla konuşuyorsun demek istersiniz diyemezsiniz çünkü o hale nefes almadan birşeyler anlatır.başkalarının erkek arkadaşları ne hediye almış onlardan bahseder bu anlattıklarım 2-3 saatten sonra başlıyor.3 saat ideal sonra işim çıktı deyip kaçmak en hayırlısı.evlenince ne yaparız bilmiyorum.
kilolarından bahsetmeye başladıkları andır.
aşksız birleşmelerden sonraki andır galiba sanırsam. * *
sizin onu sevgili potansiyeline sahip bir birey olarak onun da sizi bir erkek arkadaş gibi değil de dost gibi görmeye başladıkları an.
Ondan sonrası sizin için eziyet onlar için nimet olur.
çok konuşmaya başladıkları andır. hele hele küfürlü ve argo konuşuyorlarsa.
markalardan durmadan bahsetmesi şu marka çanta aldım bu marka ayakkabı süper vs. bu durum erkekler içinde geçerli tabi hiçbir şekilde parayla ilgili şeyler konuşulmamalıdır en azından hava yapılmamalıdır.
bir de tartışmada en sonu lafı kendilerinin söylemeye çalışması da ayrı bir sıkar insanı.çocuk gibi üste çıkmaya çalışır artık bir süre sonra bıkarsınız dediğini kabullendirme çabası böylelikle sona erer.kurtulursunuz.sonra işiniz çıkar.
onların sıkılmayışı.
sustukları andır. en azından konuşurken ilginizi çekebilecek bir noktaya değinebilirler.
işyerindeki insanları tanıyormuşsunuzcasına sizlere detaylar verdiği anlardır.
güncel Önemli Başlıklar