bugün

komik cabadir.

benim kurt arkadaslarim da var bi kere hih!!!
yol yapiyorsa kendi cebinden mi yapiyor!!!
ataturk olmasaydi hepiniz yunan olurdunuz!!!

rica ediyorum siyaset yapmayin. dizi falan izleyip, orgu orun. anlamadiginiz islere burnunuzu sokmayin. hele sozlukte bi kemalist teyze var daglara taslara. her basligin altinda goruyorum ezberden konusup siyaset yaptigini saniyor. hey allahim.
Ülkenin yarısını hoooop siyaset dışı bırakmaya çalışman gerçekten alkışlanacak hareket. Bir sen bil siyaseti bir sen konuş.
Bayanların siyasete daha çok girdiği ülkeler daha gelişmiş ve refah seviyesi daha yüksek ülkeler, hatta iddaa ediyorum türkiye de kadınlar başa gelse ülke çok daha iyi yerlere gelir, ama ne yaxık ki insanı insandan ayıran bu zihniyet ile hayalden öte değil...
Başlığı açan kişinin at gözlüklerini çıkarması dileğiyle..
Bir erkek olarak diyorum ki bunca zaman erkek egemen bi siyaset vardı da ne sikim oldu ? Artırın kadın vekili , görün etkiyi !! Kadın olan yerde iyi şeyler olur.
Bir kadın olarak, 13 yaşımda siyasetle ilgilenmeye başlamış. 14 yaşımdayken bir öğretmenimin deyisinden sonra da siyasetçi olmaya karar vermiş ve bu süre zarfında yani yaklaşık 7 - 8 yıl siyasetle ilgili hemen hemen tüm olay ve kavramları bilip gün geçtikçe daha fazla siyasetçi olma arzusuyla araştırmalarıma odaklanıyorum. Hatta önüme çok iyi üniversite ve bölümler gelmesine rağmen bunları sırf siyasetçi olmak duygusuyla bır kenara ittim ve siyaset okuyorum. Sizin gibi iki haber izleyip belli bir ideolojiye takılıp veya kulaktan dolma bilgilerle siyaset konuşan insanlarla değil, milletvekili ile dekanlar ile siyasi konular hakkında fikir tartışması yapıyorum. O dediğiniz kızları bilmem ama ben bir tek şunu bilirim ki kız veya erkek farketmez siyaseti gerçekten (bkz: bilen) yapsın. Sonra ortalık karışıyor.
Political science egitimi almis bir kizla fazla degil sadece 10 dk otur siyaset tartis. Bu basligi okuyup yuzun kizarmazsa insan degilsin.
Genellikle erkek muhabbetine karismaya calisan kadin turudur illaki bir amaci vardir.
gerçekten anlayan bir kaç tanesine rastladım lakin gerisi fıs.
Siyaset konuşup zevk alan bir gençliğe acıyorum . Gidin gezin yiyin için . Ülkeyi siz kurtarmayacaksınız siktir edin birbirinizle kavga etmeyi .
Böyle bişey kesinlikle var.
Siyaset konuşmanın cinsiyeti olmadığını idrak edemeyen yazar beyanından başka bir şey değildir.
asıl siyaset konuşmayan gençlik acınasıdır. dünyadan bi haber olup yese içse gezse ne işe yarar. hayvandan ne farkı var ?

kız erkek farketmez herkesin az da olsa siyaset bilmesi gerek bence.
Hepsi için olmasa da çoğu için geçerli durum.
Tabi Biz de siyaset bilimi üzerine hep gün tez yazmıyoruz ama söyleyecek bir şeylerimiz mutlaka oluyor.

Bunları Bırak gratis'e akşama kadar tıngırdasınlar.
Anlıyormuş gibi gözükmeye çalışan erkeklerde var sadece kızlara özel bir şey değil. Bunun cinsiyeti yoktur insanlarda olan garip bir durumdur anlamıyorsan anlamıyorum demek zor değil kardeşim.
Neden kadınlar siyaset yapmıyomuş orospu çocukları? Siyaset erkek işi mi???

Ha o zaman bi türkiyeye bakın yöneticiler bakanlar full erkek 1 2 kadın var bir de almanya ya avustralyaya bakın yöneticiler kadın.

Türkiye ve avustralya-almanya'nın refah düzeyini karşılaştırmama gerek yok di mi??