bugün

Yavşak oğlu yavşak.
Her şeyi boşverin de en sevilmeyeni umut verip giden erkektir, net..
Karaktersiz
Yavşak
Korkak
Ezik
Piç
it.

Valla ben bunları sevmiyorum, diğer kızları bilemem.
ne bilim abiğğğ .
Küfürbaz, şımarık ve aklı fikri uçkurunda olan erkeklerdir.

Yanılıyor muyum hakim bey?
Saçları uzun, uçları sarı boyalı- boyasız, elleriyle saçını geriye havalı bir şekilde sürekli atan berkecan tipi.
erkekler kadınlardan üstündür, masalını anlatıp; bu masala inananlar.
Sarisin gobekli kisa boylu yada sarisin bakimsiz ezik beyaz tenli erkek her zaman kizlarin gözünde değersizdir ve rusların slav kadınlarının şöyle bir takintisi var beyaz-sarisin kaslı ve kısa boylu erkekler her zaman kendi modalarinda istenmezler ama esmer uzun boylu zayıf çekici yüz hatları olan bir erkekse bütün kadınlar adeta bayılırlar hayallerinin erkeği olurlar.
görsel
görsel
şişko ve göbekli olan
uzun saçlı olan
kıl yumağı olan
uzun tırnaklı olan
vücudunu boya tahtasına çevirmişcesine dövme yaptıran
kül tablası yutmuş gibi leş gibi sigara kokan
erkekleri genellikle sevmezler, zaten bunların sevilecek bir yanı da yok.
kızların sevmediği bir erkek tipi yok çünki genel olarak hanfendiler "erkekleri" sevmiyorlar.
akp'li çomarları beğendiklerini pek söyleyemem.
Efendi, fazla durumu iyi olmayan, dürüst ve sadık erkek.
erken boşalan akp'li erkek.
Yalancı, özgüvensiz, boş yaşayan, hiç bir konuda hiç bir fikri olmamasına rağmen merak dahi edip araştırma arzusu olmayan, vizyon sahibi olmayan, boş konuşan, patavatsız, gevşek..... daha böyle döşeyebilirim devam ediyim mi? Etmiyim. Tamam. Saygılar.
Genel olarak loserlardır. Kızlar loserları sevmez. Bende nefret ederim dünyadan silinseler keşke amk. Aldıkları oksijen zarar.
Errkek dediğin t*şşakları teraziye sığmayan adamdır. Dibine kadar. Gerçi malesef günümüz de sapyoseksüellik diye bir kavramda oluştu erkek tipsiz gereksiz bir loser bile olsa bazı kızlar onların beyninden etkilenebiliyor.
Pantolonunu göbek değiline kadar çeken erkek.
Adonisin biraz üstüne çık kafi.
çok kitap okuyan erkek.

kendinizi kandırmayın sevmiyorsunuz.

gidip gitarist tiplerin peşinden koşuyorsunuz.
özgüveni olmayan, parasıyla övünen erkek kadar itici birşey yok bu hayatta ha birde cimri erkekler.
Durumu,görünüşü,fikirleri nasıl olursa olsun özgüvensiz bir erkek benim için sıfır. Kendinden emin, ne istediğini bilen bir erkek her zaman öndedir.
Cüzdanı boş erkek.
Sessiz sakin mülayim erkek.
Sevdiğini belli eden güvenilir olan adam terk edilir net.
sorumsuz, mutsuz ve yapışkan türler.
(bkz: ben)