bugün

Var böyle bir realite. Hiç inkar etmesinler şimdi. Böyle güya çaktırmadan sürterler. Yemiyoruz gızlar. Amacınız belli. Vermek.
Sozlukteki hiçbir kız yalanlayamadigina göre kesinlikle doğru bir saptama.
galiba doğru olan hede.
subliminal mesaj göndermeye çalışan kızın eylemidir.

(bkz: otobüste memelerini değdiren kadınlar)
çaktirmiyorsa terbiyeli kizdir.
(bkz: Göster ama elletme)

(bkz: Değdir ama çaktırma)
Bir kız sürtse hemen havada sikecek olan yazar havasıdır.
Biz göbeği içimize çekip yok edebiliyoruz da onlar napsin olm, hüüüp diyince içine kaçmıyorki meme dediğin.
Kadında meme diye bir organın bulunmasinin bile azdirdigi gençliğin hayal gücü işte hep bunlar.
uçları sertleşmişse bilerek, değilse mallığından yapıyordur, dikkatlice analiz etmek gerekmektedir.
bu tercih şekli olup bundan zevk alabilen kadınların olması çok muhtemel ve normaldir. sonuçta damacana sikilen bir ülkedeyiz.

illa ki çok yakışıklı olmaya, zengin olmaya, temiz olmaya, sempatik olmaya ya da seksi olmaya gerek yoktur. hatun kişisinin memesi vardır. kullanmayı seviyordur. kişi, din, dil, ırk, görünüş ayırmaksızın değdirebilir. sonuçta şunu mıncırmam, bunu fordlamam, bunu kesmem diyen abaza yok. aynı mantık.
dolgulu sütyen takan kızların farkında olmadan yapma ihtimali olan eylemdir.
(bkz: wow bra)
suç vermek istemiyorum ama bazen denk geldiğim oluyor. artık isteyerek mi, istemeden mi onu ben bilmem. utanıyorum lan yapmayın şöyle şeyler.(çoğunluk kalabalıkta olur)
çoğu kızın isteyerek yaptığını düşündüğüm eylem.

geçenlerde soru çözüyorum kıza,bir kere değdi işte. kız rahatsız olup kendini kötü hissetmesin diye ben bir toparlandım önce. baktım hala devam ediyor ben de kasmadım pek. galiba bu da kızların yapmaktan hoşlandığı küçük kaçamaklardan biri.
otobüslerde veya minibüslerde oldukça fazla rastlanan olaydır. bunun penisini değdiren erkek versiyonuna da bulmak mümkün.
Kesinlikle var olan bir durumdur!
Bir kere başıma gelmiştir!
Lise 3 teydik şimdi biz, ben uslu uslu kitap okuyordum, ders boştu, sonra zil çaldı ben okumaya devam ediyordum güzel yerindeydim, 2 arka sırada oturan kızlardan bir tanesi sürtüp de geçti!
Gülüştüler bile!
ilk önce anlayamadım, sonra ikiliydi sürten şey, dedim bunlar meme!
Öyle bir şaşırdım ben!
Gece gece hatırlattınız mk!
benim bilerek yaptigimdir. farkinda olmayani oldugunu sanmiyorim.
omzuma uygulanmıştır. hemen sonrasında bır güzel çektim.
Arkadaşlar böyle şeyler yapıyoruz bu bir gerçek, pardon ama erkeksin sana ne kadar "arkadaş" gözü ile bakabilirim ki hikaye onlar.

yapacağınız tek şey boyun eğmektir, itiraz edilmeyecek, madem sen dayadın ben de bir avuçlayayım denilmeyecek.

Arz ederim.
mümkünse bana da değdirsin.
*
sürtünme kuvveti bu olsa gerek.
kinetik ve statik.
kesinlikle sürtünme enerjisinden elektrik üretme çabasıdır.
Kızlarin memelerine çaktırmadan degen yazarın avuntusu.
"Memen koluma temas etti de panik oldum"
(bkz: recep ivedik)
poposunu değdirenler var. evet karşılaştım. "neden yapıyorsun böyle" diye de soramıyor insan. hayır bir gecede bir değil iki değil, böyle beş altı kişiye denk geldim. çok ilginç bu insanlar. günahlarına girmiyim, kaçı bilerek kaçı yanlışlıkla bilmiyorum.