kızlar bi erkekte güç,para görsün anasını bile unutur hala ilk aşk bilmem ne saçmalayıp durmayın.
Kızlar da erkekler gibidir. Cok net Unuturlar.
yalan o yalan.
Eğer doğruysa bütün sevgilileri zan altında bırakabilecek önerme. Herkes birilerinin eski sevgilisiyse ve hala onları unutamadılarsa... Ben bir 70lik devirip gelicem.
Bazen tam tersi olandir. Bu dunyada kesin diye bir sey yok.
Siz bunları tartışırken onlar yeni sevgililere yol açtı gidiyorlar size kolay gelsin.
Sebebi gayet açıktır.
(bkz: ilkler unutulmaz)
herşeyin ilki en güzelidir, en özelidir. bu sadece kızlar için değil erkekler içinde geçerlidir.
e noluyor unutamayınca? ben de bunu anlamıyorum, tamam unutmuyor hadi, hadi unutmuyor unutmuyor...kimlik numarasını da unutmuyor, ama şehvani hisler beslediğini sanmıyorum ona. boş konuşmayın, boş.
Yani çocuklu bir kadın bile; ilk sensin, diyerek seviştiğini düşünerekten, hatırlayamaz diyorum.
nörofizyolojik olarak, ilk aşkın verdiği haz başkadır. ilk araba, ilk mahalle, ilk ev gibi düşünülebilir bu. yoksa gidene boşver, gelene hoşgel. ne unutamam diyen kızlar görüyoruz, 1 sene sonra karnında bebek, alışıp gidiyor insanlar.

--spoiler--
unutmak kolay mı deme, unutursun mihribanım.
oğlun kızın olsun olsun hele; unutursun mihribanım.
--spoiler--
sözlük diye geldik, anlaşılan çok yanlış yere geldik.
Daha fazla Erkeklerin doğruladıkları saçma tespit.

Türk erkeği budur zaten, her halta öter. Bilmiş bilmemiş önemli değil.

illa konuşacak allah'ın belası. illa.
her kadının kendine bile itiraf etmekte güçlük çektiği gerçektir. isterse evlensin, çocuğu olsun ilk seviştiği erkeği hiç biri unutamaz.
ilk değil de iyi siken(ler)i unutamıyorlar.
baya bir kızın beni hatırlayacağını gösteren durumdur. sağolun küçük kaşarlar ben sizi unuttum ama.