bugün

Kadınlar, hoşlandıkları erkeğe, onun hakkında daha fazla şey öğrenmek için soru sorarlar.

En bariz hoşlanma belirtisi de konuşma esnasında temas kurmalarıdır. Erkeğin omzuna, koluna dokunurlar.

daha fazla vakit geçirmeyi sever ve isterler.
iltifatlar yağdırma.
iltifat etme, ilgilenme, sık sık gülümseme... bir de karşınızdayken saçmalıyorsa hoşlanıyordur.
"Hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez." demiş Freud. Ayni durum kiz icin de gecerli. Boşuna kanka ayağı göt ayağı dememişler yani. Seninle konusuyorsa, konusmak istiyorsa bu bile buyuk bir adim.
sizinle her konu hakkında aynı fikirde olduğunu vurgulaması.
onunla iletişime geçtiğinizde ya da bedensel olarak yakınlaştığınızda nefes almalarındaki değişimden belli olur genelde. gözünü kaçırarak bakar.
sizinle her konuda aynı fikirde olduğunu vurgulaması. evet bu çok doğru. zaten manipülatif olan iç dünyaları bir anda yeni bir eyyam limanı bulur. ve olaylar gelişir...

(eyyam: güç)
tecrübesiz erkeklerin anlayamadığı belirtilerdir.
hoşlanıyorsa açık açık söylemelidirler.
erkekler basittir lafların altında başka anlam aramazlar.
bakışlarındaki buğ kendini ele verir gözlerini hiç ayırmak ister yada tam tersi hiç gözünüze bakmaz!
benim başım gelen şekli şöyleydi. durmadan mesajlar, konuşmamız gerek demelere, canım sıkıldı demeler işin özü beraber zaman geçirmek çok isterler.
şuan sevgilisinin olmadığını vurgular yeni ilişki aradığını belirtmek ister.
Onunla konuşurken heyecanlıdır sürekli elleriyle bir şeyler yapmaya çalışır.
sohbet ederken ellerini birleştirip davar gibi bakmak, sen ne konuşursan konuş dinlememe.
saçlarıyla oynaması.
türk kızında olmayan belirtilerdir.
malum hepsi poker face abi yea.
kicinizin dibinden ayrilmamasi. eger hoslanmadiginiz bir kiz ise o kadar sinir bozucu bir durumdur ki, kacacak yer girecek delik ararsiniz. kalbi kirilmasin diye bir seyde demek istemezsiniz, bu durumdan sikilip sizi birakmasini beklersiniz.
konuşurken birden anlamsızca gülümsemeye başlamaları. gülmenin bir adım gerisi olan gülümseme bu.
dur lan, yoksa komik olduğum için olmasın bu.
cık, vazgeçtim abi, çözülmez bu cins.
kesinlikle gülümseyerek saçlarıyla oynaması düzeltmesi bu hoşlandığının yüzde yüz belirtisidir.
hemen çıkma teklif edebilirsiniz tabi sizde seviyorsanız.
Bazen utanarak gözlerini kaçırmaya çalışsa da gülen gözlerle gözlerinizin içine bakarak konuşur. Tüm bedeniyle kur yapar.
açıksa saçıyla, kapalıysa türbanıyla oynamaları.
popolarına şaplak attığında bir tepki vermiyor gözünün içine bakıyorsa hiç bekleme

(bkz: seviyorsan git konuş panpa)
saçıyla oynarlar.
Benim gozlemledigim kadariyla elleriyle arasira temasta bulunmaya calisarak samimiyeti ilerletmeye calisir.
sizin yanınızda makyaj yapıp, kendine çekidüzen veriyorsa; sizden başka biri vardır. Hayallerinize küsün, kaçın ordan.
herkes belirti gösterecek değil ki. bazısı sapıtır, eli ağayı titrer. bazısı o kadar sakin olur ki, deli gibi aşık olsa bile kimse çakmaz. belli kıstaslar içinde düşünmeyin böyle şeyleri.