bugün

kendi kendilerine konusarak ne yapacaklarını tasarlamak.örn;'sunu yaptım,bunu yapıcam,sunu da sonra yaparım.'demeleri.
bazı durumlarda kadın-erkek eşittir demeleri bazı durumlarda ise sen erkeksin yapıcaksın demeleri..
arkadaş olarak başlamış bir ilişkide kız önce erkekten hoşlandığını söyler aradan 1 hafta geçtikten sonra kız erkeğe "senden hoşlandığımdan emin değilim,bilmiyorum" der. ve bunun sonucunda erkek kıza ayar olur.
(bkz: kendisinden hoslanildigini anlamayan kiz)
- aşkım bana çiçek alır mısın?
+ tmm aşkım.
- al bitanem.aşkım bu ne yaaaa..bana lale almışsn.beni sevmiyorsun dimi?
+ aşkım noldu hemen ya dur.ne alaka?
- banane ya ben gül istiyorum.sen beni sevsen gül alırdın.
+ eee yeter bee.....
dünyaları ben yarattım havası.
adet günündeki davranışları.
-karşısındakine değmeyeceğini bile bile- yaranmaşlık rolü oynamaları çünkü bir kızın ruhunu bütünüyle hiçbir zaman ele geçiremezsiniz.kendisine ait bir yanı hep vardır.işte bunu göstermemek için yaptıkları her şey karşı cinse garip gelir.
gece sabaha kadar onunla konusmus olmanız ve iyi dileklerle telefonu kapamıs olmanıza ragmen gun ıcersınde sankı sız yokmussunuz gibi hayatına devam etmelerı ve yazdıgınız mesajlara cevap vermeme,verseler de verdıklerı cevaplarda da diplomatık uslup kullanma durumlarıdır. oysa ki geceden güne taşınan güzellikler olmalı denebilecek durumlardır.
bunu yapmayan kız varmıdır bilemiyorum. *
erkeklerin abuk sabuk davranışlarına ya da sözlerine karşı yaptıkları ve tamamen onları uyuz ederek intikam alma amaçlı gerçekleştirilen davranışlar bütünü.
(bkz: erkeklerin garip davranışları)
durduk yere trip yapmaları ve sonra da nedenini sorunca bilmiyorum yaa!! diye ağlamaları.

zamanın ötesinden edit : lan yalan mı diyoruz.
Sinir oldukları bir hareketten dolayı karşı tarafı sinir etmek için yapılan davranışlardır kesinlikle çookk işe yarar...
az konuşmaları. evet kızlar için garip bir davranıştır.
bir erkek evli olduğu halde ona aşık olup, ikinci sınıf insan muamelesi görmekten mutlu olmaları.
bunalım takılmak için kendilerini zorlamaları ve bunalım takılmayı bir iş sanmaları...

-hayat nasıl gidiyor hande?
-beklemede...
yeni birisiyle tanışmaları öncesinde kendi kendilerinae ayna karşısına geçip, gelişmesini planladıkları diyaloğun , nasıl merhaba, nasıl ben aslı (örn), tanıştığımıza memnun oldum diyeceklerinin pratiğini yapmalarıdır.
uyuz olduğum bir hareketleri vardır ki pataklamamak elde değildir.şöyle ki hanım kızımız kendisine küçük gelen bir t-shirt giymiştir.doğal olarak en ufak bir hareketinde bile beli olabildiğine açılır.işte bu durumdayken de habire giysisini çekiştirir durur.hayır asıl bu yaptığı aptalca hareketle dikkat çeker.ama farkında bile değildir.kızım,giysinin açılmasını istemiyorsan biraz daha uzun bir şey giyin.can havliyle oranı buranı çekiştirmenin nasıl bir mantığı var,biri biliyosa lütfen bana da açıklasın yaa...
(bkz: kizlarin sevinince ciglik atmasi)
erkeklerinkinden daha anlaşılır olanlardır.
bu hareketlerin sebepleri olarak,erkeklerin garip davranışları gösterilebilir...
minimum 10 çift ayakkabıya sahip olma arzusu.
sevdiğini söylersin, ilgi göstermez, reddeder. "olmayacak galiba" dersin ve ilgini kesersin, bir süre sonra kendisi aramaya başlar. o sırada başka bir kızla çıkıyorsan " hani beni sevdiğini söylüyordun, yalancı" der. o sırada mavi ekran belirir.
başka bir ilin tam ortasında karşılaşılmasının ardından olağan telefon alıp verme işlevlerinin devamında bir iki hafta mesajlaşarak ilk zamanda görüşmek istemesi ve ardından türlü aksiliklerin ardından buluşmanın (bkz: yalan olma)sı ve kızin bi daha hiçbir msjınıza yada aramnıza cevap vermemesi.
(bkz: nasıl yani)
(bkz: ne yaptım ben ya)
çok da tın*
regl donemindeki bütün davranıslarıdır...
cep telefonundan mesaj atıp, atılan mesaja erkek tarafından cevap verilmemesini istemeleri.

- seni çok seviyorum, beni sakın unutma. ama bu mesajıma lütfen cevap verme, daha fazla üzülmemizi istemiyorum.

alternatif olarak;

- seni istiyorum, sen de beni istiyor musun? ama lütfen bu mesajıma cevap verme.