bugün

aynısının başına gelebileceğini unutan, sapkın, küsmeli 4 5 ay ayrı kalmalı, çocuğu kapılarda yatırıp içirmeli, kol bilek kesmeli ilişkilerden hoşlanan kızlardır. utandım.
''ya ne güzel münevver yaşadı yaşayacağını.. Hızlı yaşadı genç öldü sevdiğinin kollarında.'' - Facebook'ta yorum yapma beğen geç yazan kız.
ne yani erkeklerin cem garipoğlu na destek vermesi normal mi? sorusunu akla getiren başlık.
ceme canım cicim şeklinde sarkan kızlar ve ölen o gencecik kıza orospu diye sıfat yakıştıran kızlar cemin bir hareketi ile altına yatmaya hazır taze fahişelerdir.
görüyoruz ki türk kızları ne tür varlıklardır çözemiyoruz
kadim bir dostumun dediği gibi delikanlılığımız gösterecek kız kalmadı.
kendilerine pembe renkli tercihen incili veya kürklü ceset torbası hazırladıktan sonra hazır olda sıralarını beklemeleridir.
dengesizlik, anlıyorum, kişi fantezilenirinde özgürdür, ama sonu ölümle biten bir sevişmeden de tat alınmaz ki. yuh diyorum başka bir şey demiyorum. zamane kızı işte.
kız milletinin anlaşılamaz yaratıklar olması durumundan kaynaklı olabilir.
" cm grpgl ck ykskl " kısaltmasını kullanan gerizekalı ve bir o kadar da abazan kızların yaptığı eylemdir .
kızların garip varlıklar olduğunun en elle tutulur kanıtıdır.
kadın milletinin anlaşılamaz yaratıklar olması durumu.
bunu da erkek egemen müslüman toplum olmamıza bağlayanların olduğu durumdur.

nasıl düşünce tarzı lan bu nasıl hayat görüşüdür! her boku müslümanlığa sarıyosunuz, bu kadar üstüne gidilmez insanların amına koyim böyle işin arkadaş. gidip hristiyan memlekette mi yaşayalım, ne istiyosunuz ebesini sikiyim ya!

ama hakkaten ben böyle işin ta amına koyum artık.

(bkz: fıttırmak)
(bkz: dayanamamak)
(bkz: biraz rahatlamak)
asıl kafası kesilmesi gerekenler topluluğu .
orospu, ezik yaşam formlarıdır. bunların verdiği nefes bile atmosfere zarardır. hanibal'a havale etmek lazım bunları, beyin salatası yapsın.
abi vallahi bende şaştım kaldım bu olaya, bende duydum bir kaç kez, hepsi salak, mal nekadar argo kelime varsa kullanıyorum destekçilerine, yuhhlar olsun , yazıklar olsun. nediyim ?
(bkz: türkiyede bunlarla yaşamaktan utanç duymak)
kıskançlık örneğidir. onunla değil benimle olmalıydı, sonra da beni kesmeliydi benim fotoğraflarım televizyonlarda olmalıydı diyen kızlardır. bence hepsinin zeka yaşına bakılması gerekli!

(bkz: hemcinslerimden utanıyorum)
birine bir şeyler vermek konusunda dayanamayacak hale gelmiş kız davaranışı.

(bkz: kızların kolasikacmisasite vermesi)
böyle kızların orospu olduğu kesin.ama orospuluğunda bir sınırı var!!!bu kadarda olmaz ki.pes doğrusu.
(bkz: yakışıklı olsunda ne olursa olsun)
bu kızların kafaları vücutlarında ağırlık yapıyor da ondan bu destek.halbuki görünüşe bakılırsa da boş bir kafaya sahipler neyin ağırlığı bu acaba?
(bkz: şeytanın avukatı)
hemcinslerimden utandıran olay. belki yaş grubuyla alakalı belki de bunlar da olaydaki herşey gibi çarpıtılmak için yapılan şeyler. yazık gerçekten.

(bkz: paranoyak mı oluyorum ne)
hiç de enteresan olmayan bir durumdur.

bu sözlükte ekşi sözlüğe link vermek pek hoş karşılanmasa da bir başkası tam da bunun nedenini yazmışken burada vermemek olmaz.

kaynak : http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=16905636

şimdi alıntımızı yapalım. darksoul isimli yazar sapık ruhlu tacizci leş türk erkeği başlığına yazmış ki:

--spoiler--

aa millet ciddiye almış, gülüyorum lan size; o sevmediğiniz hani ayı, leş ve tacizci bulduğunuz erkeğe saldırıyosunuz ya hatunlara yaranacağım diye hah işte o it heriflerin sizden daha aktif bir ilişkisel hayatı var.

bakmayın şimdi dırlandıklarına, ideal bir skalada seni değil bu şimdi beğenmedikleri leş erkeği seçecekler emin olun, 26 senelik hayatımda bunun aksine giden tek bir hatun görmedim.

neden?

bulabildiğim en ideal teori bu adamların erkek stereotipini yansıttıkları yönünde. primal erkek, uu beybi yeah hoş bir kıpırdanmaya yol açıyor işte bu niyeyse. şimdi sapık ruhlu diyor ya, gelecekte sevgilim, cancişim diyebilir...

şaşırmayın.

--spoiler--

süper tespit. yani cem garipoğlu isterse 50 kafa kessin(ki kendisinin henüz suçlu olduğu kanıtlanmamıştır, bu gerçeği atlamamak lazım ne olursa olsun) kendisine gıptayla bakan, tüm suçu kızlarda bulan başka kızlar her zaman var olacaktır.

amerika birleşik devletlerinde yaşayan bir eleman vardı. çok ünlü bir tecavüzcüydü kendisi. filmi bile yapılmıştı ama şu an ismini hatırlayamıyorum maalesef. adam klasik tecavüzcülerden çok farklıydı. 30'a yakın kadını tecavüz edip öldürmesine rağmen, hiç birini zorla kaçırmamıştı. ve bu adam hapise girdiğinde bile onunla birlikte olmaya can atan tonlarca kız vardı etrafta.

kadın psikolojisi çok farklı bir şey. darksoul'un belirttiği gibi, ilk çağdaki erkek modelini arayan kadınlar o kadar çok ki. "erkeğim benim" lafı, aradan tonlarca yıl geçmesine rağmen aynı anlamı ifade ediyor.

konuyla ilgili bir tespiti de yakın zamanda yine çok başvurduğum bir kaynak olan cem yılmaz yapmıştı. onun tespiti de "erkeğe vermişler gazı. 100 bin yıldır yok sen bu evin erkeğisin, kılsın, yünsün, bak avlan eve dönünce ne vercem sana. diye vermişler gazı, 15 yılda 100 bin yıllık gazı almaya çalışıyolar." evet öyle işte. ama herşeyin bir dengesi olmalı. tamamen feminen özelliklere bürünmüş bir erkek kulağa ne kadar saçmasapan geliyorsa, tamamen ilkçağda kalmış erkek de kulağa o kadar saçma gelmeli.

hala "ilkçağdaki erkeği" istiyorsa bu kızlar, ne yapabilirsiniz ki? ne kadar "salaksınız", "gerizekalısınız" deyin, onların düşünce yapısı hiç değişmeyecek.

e bu erkeğe bu kadar çok talip varken, "güvenilir erkek(güçlü anlamında söylemiyorum, karakter açısından güvenilirlikten bahsediyorum)" arayan kızların bu kadar zorlanmasını şaşkınlıkla karşılamamak gerek.
bu şerefsizin sözde karizmasına hayran olan yurdum cahil kızıdır. o kadar körler ki insanın dış görünüşüne aldanıp kapılıp gidiyorlar. *
her hıyarım var diyene tuzla koşanların bir kişiye daha vermesi pek şaşılacak bir hede değildir. bunları toplama kampında toplamalıdır, içeriye denge fakiri katilin yüzbinlercesi salınmalı, kapısı kilitlenmeli, anahtarı denize atılmalıdır.