bugün

komik gerçek. işim gereği sürekli kadınlarla görüşüyorum. ulan 1 saat konuşuyoruz 50 dk milleti anlatıyor. aklınca yeriyor.
benide çekemiyorlar , yoksa kızmıyım lan ben.*
Defalarca şahit olduğum gerçektir.
Ne çekemicem yaa. Ben en fazla onun saçını çekerim!!!
iktisadin temel yasasi kit kaynaklar sonsuz ihtiyaclar konusu insan iliskilerinde de gecerlidir. Evlilik programlarini gorunce insan olaylara bu mudur yani diye bakiyor.
Öyle ağırlar ki kendi kendilerine
Taşıyamıyorlar birbirlerini işte
Beyaz atlı prens hasretiyle
Çatlıyorlar gizliden gizliye.
görsel
Mal kız özelliği.

Bu tür hemcinslerinden nefret eden kızlara bakın %100 kezban, %100 luzırdır arkadaşlar. Kesin bilgi. Yayalım.
çok doğru. kadınlar çoğunlukla erkeklere karşı zalim davranmazlar. bir tek erkek bakımından hainleşebilirler ama o başka. kadınlar daima diğer kadınlara karşı amansızdırlar.
var olan bi realite. felsefe bölümünde 53 kız 7 erkek okuduk zamanında.

3 lü gruplar halinde birbirlerinden nefret ederek geçirdiler dört yılı.

biz 7 kişi haftada bir halı saha maçı yaptık hep. sanırım onlarda yapmalı çözüm halısaha maçları sanırım.
ha birde şey vardı. bu gruplar kendileri arasında transferler yaparlardı. mesela

2 tane 3 kişilik kız grubu olurdu birbirine düşman. bu grubun dominant olmayan üyesi grupla kavga ederse, o gruptan ayrılıp düşman gruba yanaşırdı.

bonservis olarakta eski grubunun aleyhinde kullanılacak olan delikodularla gelirdi.
şaşırtan gerçektir.
Bu kadar mı efsane skitlenir bir olay.

https://youtube.com/watch?v=Ty4l0nhR0Fc
Yok öyle bir şey kadın dayanışması diye bir şey duymadın mı hiç?
feminizm falan işte.
gerçek gibi gerçek hödüsü şüphesiz.. kadınların çoğuda açık açık dürüstçe kabul ediyor bunu bazıları yok kadın dayanışmasıymış yok şuymuş yok biz erkeklerin uydurduğu yalanmış diye üstünü örtmeye çalışıyo oysa bariz gerçektir..
Kuşkusuz kızlar cansız çiçeği bile çekemiyor birbirlerini nasıl çeksinler.
görsel
var böyle bir şey. bunun en belirgin alameti, bir kadın diğer bir kadına "tatlım" diye hitap ediyorsa biliniz ki, gerçekte, "yelloz", "orospu", "çıyan" gibi birçok şeyi söylemek istiyordur.