bugün

+ kızları siklemezsen aşık olurlar abi.
- kesinlikle doğru rıza. ben de öyle yaptım zaten.
+ ee noldu aşık oldu mu?
- oldu mına koyim. siklemedik mahmuta aşık oldu.
hayır sadece o şekilde olmazlar. önce ara sıra kesilmeli daha sonra bir kaç gün yoğun ilgi gösterilmeli ama bu arada çıkma teklif edilmemelidir zira kızımız daha kıvama gelmemiştir. her neyse bir kaç günlük yoğun ilginin ardından kıza şöyle bir bakılıp gelinip geçilmelidir. bu hatun üzerinde bir şok etkisi yaratacak ve yoğun ilginiz sonucu kalkan poposunun inmesine sebep olacaktır. ayrıca bu davranış sizi daha fazla düşünmesine sebep olacaktır. ki bu çok iyi bir şeydir. sonra tekrar ilgi gösterilir tekrar siklenmez kıza oltaya takılmış balık gibi davranılır ki oltadan kurtulmasın en sonunda teklif edilir kız zaten o ana denk çoktan aşık olduğu yada hoşlanmaya başladığı için kabul edecektir.

not: bütün süreç boyunca kendinden emin bir tavır sergilemeniz çok önemlidir. yoksa hiç bir etki bırakamazsınız hadi gençler kolay gele...
hala kesinliğini kanıtlayamamış önermedir. kızlar o kadar dengesizdirler ki ilgi göstersen bi dert siklemesen bi dert.
(bkz: piç olucan oğlum)
Siklersen de hamile kalirlar.

siz siz olun, sikinize sahip cikin.
kız peşinde koşup da tavlayamayan abilerin, sonrasında kendilerine dert yanan kardeşlerine verdikleri tavsiye. hepsi adriana lima ile birlikte olmuşlardır geçmişlerinde zaten.

şimdi bakın gençler, bu ülkede kız erkek ilişkileri yeni yeni oturuyor daha. dini inançların da etkisiyle beslenen örf ve adetlerden dolayı geciken iki cinsin birbirini tanıması ve cinselliği özgürce yaşamaları, gelişen teknoloji ile de birlikte son yıllarda fazlalaştı. skor saymak, kız tavlamak bizim gibi geri kalmış, ataerkil toplumlarda bir övünç kaynağı olarak algılandı hep. şimdi dünyanın neresine giderseniz gidin seksi bir kız erkeklerin ilgisini çekmektedir, erkekler o kızla tanışmak, yatmak istemektedir; ama kadın erkek ilişkilerinin oturmuş olduğu toplumlarda karşı cinsle birlikte olmak hayatın odak noktası haline gelmemiş olup sadece hayatın olağan akışının bir parçası niteliğindedir. biz de ise hayatın odak noktası bir kızı götürmektir pek çoğumuz için. bir kıza karşı beğeni ve cinsel arzu duymak normal bir şeyken bizim ülkemizde kızlar da erkekler de bunu anormal bir şeymiş gibi görüp öyle davranmakta ve yaşamaktadır. cinsel arzusunu ölçüsüzce dışa vurana abaza, ölçüsüzce içinde tutana ise efendi erkek denir ne yazık ki. oysaki asıl önemli olan bu cinsel arzuyu kontrol edebilmektir hepsi bu. bunun ilk yolu da bu arzunun iki taraf için de normal olduğunu iki tarafın da anlamasıdır. daha çok şey söyleyebilirim ama ben konuya bağlayayım;
efendim kızların peşinden deli gibi koşup onları tavlamak için hayvani yöntemler deneyen(laf atmak, arabayla ara gaz çekmek) erkekler sayesinde o kızlar da son derece normal olan karşı cinsle iletişim kurma eylemini büyüttüler iyice kafalarında, ve son tahlilde olayın geldiği noktada türk erkeği ve türk kızı karşı cinsten biriyle konuşmanın zafer olduğunu filan düşünmeye başladı. aynı türk erkeği yabancı uyruklu bir kızla yattığında bunu zafer sayıp arkadaşlarına anlattı, bedeninden çok ruhunu tatmin etti, oysaki sağlıklı bir birey sadece bedeniyle tatmin olmalıydı. türk kızı da herkes benim peşimde moduna girip kendisine karşı komşunun oğlunu yakıştıramaz oldu. karşı komşu kızından yüz alamayan ve yabancı dili olmadığından kız erkek ilişkilerinin sıradanlığını kavramış bir kızla da ilişki kuramayan türk genci önce üniversite eğitiminin ve bir iki sıradan yazarın da etkisiyle hayvani yöntemleri bir kenara bırakıp -ki hala kullananlar var- feministlik, özgürlük kisfesi altında kızı tavlamaya kalktı. evlendiği kızda aradığı birinci özellik kızlık zarı olan türk erkeği, sosyal ortamlarda 'sevişmek özgürlüktür, türk kızı cinselliği doya doya yaşamalıdır'' demeye başladı. bu entel tip yeri geldi feministten daha feminist oldu, ama bu feminist ergen-yaşça ergen değil, hormonca ergen- soyunarak kadına şiddeti protesto eden kadınlar için ''soyunarak protesto mu olurmuş'' dedi. elinde telefonla soyunanları çekti, bir adım ileri gidip ahlaksızlık da dedi. o kadınların dediği şeyi anlayabilme olgunluğuna sahip değildi zira onun için kadın vücudu hala salt bir cinsel objeydi. oysaki kadınlar; ''sizin için işkence amacıyla üzerindekiler çıkarılmış bir kadın bedeni ile sevişmek amacıyla üzerindekiler çıkarılmış bir kadın bedeni arasında zerre fark yok, sizin için görünen nesnenin göğüs olması yeterli, çünkü siz güdülerini kontrol edemeyen, en önemli cinsel organın beyin olduğunu idrak edememiş zavallılarsınız.'' diyordu. ''yaptığımız ahlaksızlıksa neden bizi telefonla çekip ahlaksızlığa ortak oluyorsunuz'' diyordu.
her neyse efendim sonunda baktılar ki peşinden koşmaları sebebiyle türk kızının götü çok kalktı ve felsefik söylemler de klişeleşmeye başladı bu kez son metoda başvurdular; özgüvenlerini kırma. türk kızı hızla kötülenmeye başlandı. göt büyük, kilolu, boy kısa vs. dendi. bu tespitlere katılmaktayım aslında ama bu tespiti sıçan insanların pek çoğunun -hepsi değil- seks yapıp zafer elde ettiğini sandığı kızlara baktığınızda onların hem kafa hem de beden olarak iç güveysinden hallice olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz.
uzatmak istemiyorum sıkıldım yazmaktan ama ne zamanki kaş, göz, omuz/kalça, göğüs, boy ile beraber beyine de bakılmaya başlanır ondan sonra bu kız erkek başlıkları azalır. burada güç kızların elindedir. yılların arabeskçisine pentagram tsirtü giydiren, 'sen dinler miydin ya' dediğimde 'artık kızlar bunu seviyor' dedirten kızlar kendilerini geliştirir, güzelliklerinin yanına zekayı da eklemek için çaba sarfederlerse erkekler de değişir. ama iş yerinde kızlar tarafından sıkıştırılmak başlığına, bir abazanın rüyasıdır yazdığımda bir yazarın bana 'sen kızları hiç tanımamışsın' mesajını atmasına neden olan da aynı kızlardır. başlığı açana da kızmıyorum, mesajı atana da. onları haklı çıkartan kızlara kızıyorum. bir erkeği sıkıştırmak ne demektir! beğeniyorsan gider merhaba dersin hepsi bu. merhaba. inan çok kolay lan, merhaba!!!
bir kız olarak söylüyorum * kesinlikle doğru bir önerme. malesef ki öyle. ama böyle tam olarak s*klememek demeyelim de , öyle çok vıcık vıcık , böyle nefes aldırmayan , çok üste düşen * adamlar cazip bulunmuyor . indirime giren ayakkabı , kreasyondaki pahalı ayakkabıyla aynı güzellikte de olsa yarışamaz . neden ? çünkü ona ulaşmak zordur.
bu onerme dogru olsa, gayler ilah olur lan.

(bkz: beyin bedava)
halk arasında %90 kabul görmüş öneri. bende inanıyorum buna.
inşallah öyledir, zira hiçbirini takmıyorum.
Başta ilgi gösterip sonra siklemeyince de veriyorlar amaaan aşık oluyorlar.
inanılmaması gereken önerme. her kız farklıdır lan. karşınızdakine göre taktik belirlemekten uzaksanız nasıl erkeksiniz lan? birincil vazifeniz olan üreme için bir mekanizmanız yok mu?
kıvamı tutturabilirseniz doğru olan önerme.
bunu üstünde denediğiniz kızlarda eğer işe yarıyorsa kızların kalitesi sorgulanmalı.
ayarını iyi tuturmak gerekir. Çok boş bırakırsan kaçar gider çok değer verirsen de senden hemen sıkılır.
vurmayın lan ergenken ben de böyleydim..

atarlı ergen sanrısı.