bugün

ikisinin de canı cehenneme.

Not: Geberin ulan. Sizin yüzünüzden gerçek aşklar kalmadı bu dünyada.
ikisinede tapılıyor. insanlar gerçeği değil sahteyi istiyorlar. kalpleri kırılınca da vay efendim beni kullandı, vay efendim beni attı. hak ettiğinizi yaşarsınız. öptüm. by.
iki türü de cehennemi bile hak etmeyen cenâbet işte.
Kullanılan insanın zaafını, zayıf noktasını kullanmayı iyi bilen erkek/kızdır. Burada asıl kızılması gereken kişi kullanan değil kendisini kullandıran kişidir diye düşünüyorum. "Oğlum bak kız seni manipüle ediyor, seni parmağında oynatıyor, seni ayakçısı olarak görüyor kör müsün" dersin "sen benim mutluluğumu istemiyorsun, kız bana öyle bir gülüyor öyle içten davranıyor ki kıskanıyorsun herhalde" deyip senle iletişimi bile keser. Sonra gelip "haklıymışsın abicim" diye ağlar yanında.
ikisi de karşı cinsini kullanmaktadır.
Şeytan bunlar.*
Her ikisi de kendi cinsinin yüz karasıdır diyorum.
Al birini vur ötekine böyle karaktersiz tiyniyetsizler birbirlerine denk gelir umarım ya da yok olup biterler çünkü aynı bokun laciverti bu deccallar hedef kitleleri saf temiz insanları kandırmak duygularıyla oynamaktır.
Aksi gibi insan kimin ölmesi gerektiğine karar veremiyor ama siz ölün mesela daha güzel bir dünya için bu gerekli.
Artık devrimizde aşk deninlen kavram bitti. Artık günümüzde ki ilişkiler karşılıklı menfaate bıraktı kızlar paraya erkekler güzel göte bakıyor.