bugün

bütün kıl ve türevleri.
ayrıca diş bakımsızlığı.
kalitesiz olması.
koltuk altının terlediğini belli edecek şekilde görünen o ıslaklık.
dişlerinin arasında maydonoz vb şeylerin kaldığını farketmeden gülmesi.
kılla ilgili her şey. bir konu hariç tabi.
tüm güzelliğiyle önünden geçmiştir. dibin düşmüştür. arkandaki masaya oturmuştur. masasında tuz yoktur. heyecanlanırsın masasından kalkıp masana gelip tuzu istediği âna kadar. ve hayatında duyduğun en tiz sesle "tuzu alabilir miyim?" der. ve sen koşarak oradan uzaklaşmak istersin ve hayata küsersin ya...

işte böyle sıçmık bir durumdur.
tam anlamıyla aseksüel olması.. seks deyince namusuna tecavüz ediliyormuş gibi davranması...
ellerinin bakımsız olması. elleri güzel olmayan kadın mı olur ?
her önüne gelene vermesi.
kaş 1 tl.
bir bayan kuaförü broşürü.
bugün ne kadar güzel olmuşsun deyince "estağfurullah" diye cevap vermesi.
Sigara.
1-2 biraya düzelecek durumlar.
ağzını ayıra ayıra sakız çiğnemesi.
balo ortamına 15 cm topuklu ayakkabıyla gelmelerinde sorun yok. sorun olan taraf o topuklu ayakkabıları balonun yarısına bile gelmeden çıkarmalarıdır. ve o güzelim fizik bir anda yerle bir olur. gözden düşer o kişi. madem o ayakkabıyla geldin ölsende çıkartmayacaksın bacım.
ağzının bozuk olması, oğlumlu lanlı lunlu konuşması.
naz yapılacak yerde mala bağlaması, naz yapılmayacak yerde sürekli naz yapması..
adet olmaları. adet olan kız varsa bana mesaj atmasın. gidin.
kesinlikle küfür etmesi ve bakımsız olması.
TwO girl one cup izlemesi. Menkıbe değildir gözümle gördüm.
bir kız maço bir tavırla genel olarak lan, oğlum ve abi kelimelerini kullanıyorsa oturduğumuz yere bir bomba bırakıp kaçasım gelir.
yolda yürürken küfür edip sigara içmeleri. Fazlasıyla itici. Bi yerde oturarak yapıyorsa sorun yok, küfrü abartmamak şartıyla.
sokak ortasında kazmanın birinden tokat yemeleri ve küfür işitmeleri. adam bunu dövüp uzaklaşırken arkasından yol al diye bağırmaları. sırf sevgilim olsun da ne olursa olsun diyerek böyle hayvanlarla takılmaları.
Asosyal bir kızla ben bunu açarım aga diye konuşup kızı açamama durumu bu sümüklüyle mi konuştum tribine sokması.
nah diyip cikarip gostermek. hanim hanimcik oturun la iste!