bugün

bu kadar adam askerlikten kaçmak için neden yırtınıyorlar diye düşünemeyen kızdır. aklı sıra macera aramaktadır.
doğum yapan bir kadını gördükten sonra 'bırakın da bari askerlik yapmasınlar' diyesim geldi.
dediği olursa türk askerinin daha verimli çalışmasına sebep olacak tiki kızdır .
(bkz: kızları da alsalar askere istemem ben tezkere)
devrik cümle kuran kız. "kızları da askere alsınlar" demiyor da "kızları da alsınlar askere" diyor.
ne dediğinden haberi olmayan kızdır.
hakkari çukurca'ya gönderilesi, türkiye'yi rusya sanan, sözümona vatansever cereyan mağduru.
karavanada corn flakes olduğunu sanan kız.
iyi niyetli, kalbi temiz kızdır.
akıllı kızdır demek isterdim ama pek değildir ama kapımız açık buyursun gelsin .
(bkz: bekara karı boşamak kolay) derler ya işte o hesap. biz erkekler de söyler bir benzerini, aman sende ne var çocuk doğurmakda, kadın olsan yapardım 3-5 çocuk, gibi.
gidip hanyayı konyayı anlaması gereken kızdır. (bkz: bırakınız yapsınlar)
bazı kişilerin yatarak askerlik yaptığını görüp de özenen kızdır.
mavi üniformada hatlarım ön plana çıkıyor, *
kamuflaj pantolon bana çok yakışıyor, *
denizde de gözlerim mavi görünüyor, *
diyen sevgi selidir.
(bkz: askeri posizyonda barfiks çek lan)
-kızları da askere alsınlar istoyorooom. ayrıcaaa küresel ısınma dursun istiyorooom. ama penguenlerin de üşümesini istemiyoroom.
alsınlar da gör ... bi nizamiyeyi diyesi gelir insanın.
sevgilisiyle arasında şöyle bir muhabbet geçmesi kuvvetle muhtemeldir :

http://www.izlesene.com/v...ben-askere-gidecem/369917
ilker başbuğ'a "oy vermiicem" diyen tiki kızıdr.
Uggdan postala geçiş sürecinde takılır kalır.
Askeri Gazinoyu yeni bir eğlence mekanı sanan kızdır .
daha çok lise döneminde, erkeksi kızlardan duyulabilecek söz. bu dönemde erkeklerle yediği içtiği ayrı gitmediği için doğal olarak onlar gibi konuşmak isteyen ve çoğu zamanda saçmalayan kız modelidir.

lise döneminde, erkekler arasında, askerlik ile ilgili pek konuşulmaz. ortama yancı olmak isteğen kızın, erkekler hakkındaki yüzeysel bilgilerini gün yüzüne çıkarması, bu konunun konuşulmasını sağlar. çoğu zamanda ''amaan boşverin hadi tek kale maç yapalım'' sözü ile noktalanan durumdur.
asker kıyafetlerinin stiletto ayakkabı, chanel gözlük, lois vuitton çanta, dolce gabbana elbise olduğunu sanan kızdır.
artık hergün o bar senın bu bar benım muhabettınden sıkılan kızın macera arama durumu.
erkin koray'a bilmeden gönderme yapmış hatundur. tabi erkin koray'ı tanımaz o ama idare edeceğiz artık.
ulan hemen yargılıyorsunuz... kıyafetleri marka sanıyordur, onu da tanımaz falan... belki çok zeki, kültürlü bir kızdır, aynı zamanda tikidir de, bu yargıya varabilmek için çok düşünmüştür, tartışmıştır, sonra bu kanıya varmıştır, kızların da askere alınmasının vatan için daha hayırlı olabileceğine inanmıştır... olamaz mı?
tek bir kelimeden, gece yarısı çikolata krizine girdiğini çıkardınız da bunu mu çıkaramıcaksınız?