bugün

Kendisi ne konumda olursa olsun kızlardan anca hava almaya mahkum osuran erkek de olabilir.

Bunları durduk yere sözlüklerde falan kızlara hakaret ederken, kendi hıyarlığı suratına çarpıldığında ise sağa sola saldırıp ben aslında şöyle koyuyorum böyle tokmaklıyorum derken görüp gtünüzle gülebilirsiniz.

He yavrum he çok belli tokmaklıyorsun.

Hayaller adriana lima, hayatlar Elizabeth.

imza: meriç
Erkeklerle nasıl konuşuyorsanız biraz nezaketlisini deneyin oldu bitti. Kadınlar uzaylı değil ki farklı bir diksiyonla konuşasınız. Kasmaya gerek yoktur.
kozlorlo nosol konoşocoğono. adam gelmiş grupta tanıdığı kıza insan gibi selam vermiş, ne var bunda?

bu kezolar böyle, bir erkek o gruptan sadece bir kişiye ilgi gösteriyorsa hemen kıskandıklarından herifi boklayıp olacak işi de bozuyor haset pislikler. o yüzden çete gibi gezen kızlara yanaşmayın gençler. hepsinin tek tek gönlünü etmekle uğraşırsınız aralarından birini düşürebilmek için.
Bilmiyor değiliz işimize gelmiyor çünkü boş iş. Ayrıca yapılan tüm taktikler ve oyunların amk.
(bkz: taliban)
Bu benim herhalde. Kızın numarasını alıp aradığımda 3 vakte kadar kavga ediyoruz.
kızlarla konuşma metodu olduğunu düşünen değil kızlarla bir süre sonra insanlarla da konuşma sorunu yaşayabilir.
Yeteri kadar zaman ve emek harcayan her erkek öğrenir.
çekingendir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar