bugün

kızlar hakkında düşünen erkektir. örneğin çok kısa bir gözlem yapın kendi üzerinizden bir ortama girdiniz kızlı erkekli oturuyorsunuz çay felan muhabbet esprıler vb.. o ortamda sizle hiçç ilgilenmeyen sizinle hiç konuşmayan kişi mutlaka sizin hakkınızda birşeyler düşünüyordur.. kendinizden analiz edin..
utangaç içine kapanık erkektir.
Özgüveni icine kaçmış erkektir. Dik durun cesur olun geçin karsisina adam gibi konusun. Ama abazan gibi yaklasmayin.
asosyal erkektir.
kötü deneyim yaşamıştır.
Müslüm erkektir. Orospu kızlarla mücadeleyi iyi bilir.
(bkz: nurzak)
kalbin türk aşkından başka aşka yer olmayan yazardır. bizim aşkımız türklüğedir.
Merhaba de,erkekler de kızlar da bunu bekliyor.devamı gelir zaten.
sempatikliğini kullanması gereken erkektir. başka çaresi yok çünkü yakışıklı değildir ve sonsuza dek de yakışıklı biri olamayacaktır. acımasız gerçeklere hoş geldiniz.
(bkz: utandırma lan beni)
benimdir. hiç beceremiyorum. elim ayağım titriyor.

yardım edin.
hiçbir kızla konuşamıyorsa ağır sapıktır. birgün içerisindeki tecavüzcünün ortaya çıkması muhtemeldir. yok sadece hoşlandığı kızlarla konuşamıyorsa çekingendir. korkaktır.
bende konuşmak yazılmak istiyorum.
ama çok da korkuyorum ürküyorum .
Sözlük erkeğidir.
Abimden kendisi. Şimdi Avrupalı güzeller güzeli karısından bir çocuk bekliyor ve karısı ona aşık kendinden daha çok güveniyor. Kızlarla konuşmaya çekinen adam mükemmel bir aşk evliliği yaşıyor. Onun bütün insan çıldırtan sessizliğini ve içine kapanıkligini sabrı ve sevgisiyle kırdı bu kız. Duble zengin bir ailenin biricik kızına damat olmuştur.
Haşlandığı kızlar hep başkaları tarafından hoplatılacaktır. Üzücü.