bugün

birçok erkeğin pek de uymayacağı tavsiyelerdir.

(bkz: sigara sağlığa zararlıdır)*
kızlar ne kadar ileri görüşlüyüm , rahatım felan deselerde inanmayın her zaman ilk adımı erkekten beklerler .
* *
net olun biraz.ne istediğinizin farkında olun.
-eski sevgilinizin yatakta ne kadar ultimate olduğundan bahsetmeyin.
-size yapılmasından hoşlanmadığınız bir şeyi karşınızdakine yapmayın.
-yargılamadan önce dinleyin. fevri davranıp kendinize sövdürmeyin.
-bunları yaptığınızda karşınızdaki bozuk atmaya başlarsa sakın üste çıkmaya çalışmayın. üste çıkmak için alakasız konuları, eski defterleri açmayın. sesinizi kesip oturun. biraz bekleyin, o veryansın da geçer. susarsanız siz kazanırsınız zaten.
merinos koyunu gibi kıvır kıvır saçlarınız varsa sakın kestirmeyin.
(bkz: gençliğin ata ya cevabı)
korunun.

edit: bunu bana bir kadin söylemisti.
kızlar(yani birçoğu) küfürü estetik ya da erkeksi bulmuyor,lütfen etmeyin,ettirmeyin.
recep ivedik esprileriyle prim yapmaya çalışmayın.
*kendin ol!
*kötü kokma!
*gerçekleştiremeyeceğin sözler verme!
-hiçbir şey demeden ayrılmayı tercih etmeyin!
-kusar gibi tükürmeyin!
Bilim dilinde paradoks olarak ifade edilen söylemlerdir. Bütün bu istekleri gerçekleştirme sonucunda kişilik bölünmesi veya şizofrenlik kaçınılmazdır, zira istekleri genelde birbirine zıt şeylerdir, orta kararı ayarlamanız gerekir, ama uçda olanı da severler. Evde denemeyin, bilin ki karşınızda ki insan sizi seviyorsa, olduğunuz gibi sever, sevmiyorsa ağzınızla kuş tutsanız yaranamazsınız.

- Beni kıskanmanı istiyorum, ama kıskanç olmanı istemiyorum.
- Bana tapmanı istiyorum, ama bağlanmanı istemiyorum.
- Ağır ve asil olmanı istiyorum, ama club'da göbek atmanı da istiyorum.
- Yatakta haşin olmanı istiyorum, ama yumuşak da olmanı istiyorum.
- Arkadaşlarım seni sevsinler istiyorum, ama çok da sevmesinler istiyorum.
- Kendi hayatın da olsun istiyorum, ama sürekli benimle ilgilen istiyorum.
- Sürekli beni aramanı istiyorum, ama çok sık aramanı istemiyorum.
- Paspal olmanı istemiyorum, ama bakımlı olmanı da istemiyorum.
- Kaliteli müzik dinle istiyorum, ama serdar ortaç'da dinle istiyorum.
- Çok para kazan istiyorum, ama şirkette çok durma istiyorum.
- Herşeyime destek ol istiyorum, ama kendi ayaklarım üstümde durmama izin ver istiyorum.
- Prenses olmak istiyorum, ama kraliçe olmak istemiyorum.
- Hep bana sarılınsın istiyorum, ama öyle hep sarılınmasın da istiyorum.
- Telefonu suratına kaparsam, bil ki tekrar aranmak istiyorum.
- Ararsam ben o telefon açılsın istiyorum, ama ben telefonumu açmazsam buna bozulma istiyorum.
- Ailene benden bahsetmeni istiyorum, ama aileme senden bahsetmek istemiyorum.
- Kızların hepsi peşinden koşsun, ama sen benim peşimden koş istiyorum.

Ve en önemlisi;

- benim ne istediğim önemli olsun, şekil ver kendine bu doğrultuda istiyorum, ama senin ne istediğin umurumda değil, bir şey isteme, erkek değil misin, iki cinsellik, bir kap yemek sustursun seni istiyorum.
g.nüzün yemediği işe kalkışıp sonradan şebeğe dönmeyin kardeşim.
olur olmaz her şeyi espri malzemesi haline getirmeyin.
lütfen hoşuna gidiyor mu diye sorma.
bir kızın üstüne çok gitme, şımarır.
bir ilişkiyi ya hakkını vererek yaşayın ya da hiç bulaşmayın. bağlanmaktan korkuyorsanız önce bu korkunuzu yenin.
espri yapabilen erkeklerden hakikaten hoslaniliyor ama yapmaya calisandan degil.* *
(bkz: büyük lokma ye büyük laf konuşma)
korunun.

edit: kadinin biri tavsiye etmisti.
-bmw gibi süzül ama porshe gibi solla.
sümsük olmayın.

hesap ödememek için bahaneler üretmeyin. adam olun, sen öder misin tatlım, ben bu ara krizdeyim deyin ciğerimi yiyin.

hesap vermekle haber vermek arasındaki farkı anlayın. biz hesap sormayız, endişeleniriz.

dişi olduğumuzu unutmayın. erkek arkadaşlarınızla yaptığınız muhabbetleri yanımızda yapmmayın.

arkadaşlarınıza hava atacaksınız diye yapmadığınız şeyleri yapmış gibi göstermeyin. *
bayan yazarlarımızdan bekledıgımız tavsıyeler.*
bir erkek olarak:
ne yaşarsanız yaşayın bu ikinizin arasında kalsın. özellikle cinsel muhabbetlerinizi hiç bir yerde ifşa etmeyin. eskaza ayyuka çıkarsa bir daha sittinsene adam yerine konmazsınız ve hatun kişilerle ilgili her muhabbetinizde yalanınızı kafanıza kakarlar. hatun kişinin misilleme için düşük performansınız, emaneten ayakta duran ereksiyonunuz, kötü kokunuz gibi konulardaki anlatımlarına da hazır olun.
sık sık duş alın.
- eski kız arkadaşlarınızla çekilmiş fotograflarınızı ortalıkta bırakmayın, zira bulursak hem sizin hem bizim için çok kötü olur.
- eski kız arkadaşlarınızla arkadaş kaldığınıza bizi inandırmaya çalışmayın, siz de inanmayın.
- sürpriz yapın, hediye alın. pahalı olması gerekmez, ufak bir toka bile yeterlidir bazen. ama aklınızda bulunsun çanta ve ayakkabı ikilisine bayılıyoruz.
- sizi zora sokmadıkça harcamalarımızı eleştirmeyin. güzel görünmenin de bir bedeli var sonuçta.
- para harcamaktan korkmayın, arada sırada yemeğe çıkarın, en fazla doyana kadar yiyebiliyoruz unutmayın.
- kıyaslamayın. yemeklerimizi annenizin yemekleriyle ve beğenmediğiniz huylarımızı diğer bayanların huylarıyla asla kıyaslamayın.
- ne kadar sevildiğinizi anlamak için kıskandırma yolunu seçmeyin. bu en fazla size olan güvenimizi azaltır.
- kasıklarınızın arasında bulunan şeye fazla güvenmeyin. zira sadece sizde yok.
- siz en iyisi değilsiniz ve kimse de sizden en iyi olmanızı beklemiyor sadece iyi bir dinleyici olun ve gerçekten anlamaya çalışın.
- "bir şey yok" dersek anlayın ki çok şey vardır ve ısrarla sormanızı bekliyoruzdur.
- bizi aptal sanmayın, sandığınızdan çok daha akıllıyız çünkü.
- her yaklaşma sevişmek istiyorum demek değildir. başımızı göğsünüze yaslayın ve saçlarımızı sevin.
- sevişirken bencil olmayın. yavaş ve anlayışlı olun. ön sevişmeyi mümkün olduğunca uzun tutun. unutmayın önce beynimizin tahrik olması gerek.
- sandalyemizi çekin, arabanın kapısını açın, montumuzu tutun. yani kibar ve centilmen olun.
- tırnak, dış ve kulak temziliğinize dikkat edin.
- türk kası, bira göbeği demeyin. biz yediğimize içtiğimize nasıl dikkat ediyorsak siz de edin. zira biz de yanımızda fit birini görmek istiyoruz.
- tutamayacağınız sözler vermeyin.
- tutkulu, sadık ve dürüst olun. bizi sahiplenin.
- gereksiz kıskançlık yapmayın.
- ailemizi sevin.