bugün

(bkz: bir yıllık sağlık sigortası)
jo malone mum
agent provacateur iç çamaşırı
aşk mektubu
kırmızı güller ama dikenleri alınmamış *
aylardır gizli gizli yazılmış şiirler
birlikte çekilen resimlerin kolajı * *
sevdiğinin yanında olması verilebilecek en güzel hediye.
(bkz: vibratör)
üzrine teninin kokusu bulaşmıs bi thsirt, belkide forma. ayrılsanız bile hatırlanırsınız.
ıslak odunla kaynasan yeridir tarzı eski sevgililer için güzel bir hediye, hat kapatmak. özellikle telefondan gelen samimiyetsiz kısa mesajlar ve çağrılar - önemli kısmı da ödemelidir - için gün sayan ego manyakları için birebirdir. her sene tavana vuran bu sene tabana vurabilir.

hediye için gerekli altyapı ise hattın sizin üzerinize olmasıdır. son darbe için ise güzel bir alternatif,

"doğum gününü ilk ben kutluyorum ama doğduğun güne lanet olsun"..
çok görecelidir. bazı kıza bi opucuk yeter bazısına yat alsan bunumu aldın der. kızına gore degisir..
beraber çekilen fotoğraflar kronolojik sırada albüm haline getirilebilir.. ya da en güzel fotoğrafınız (er kişisi güzel çıkmasa da olur) çerçeve yaptırılabilir.
ayna. ama pudra veya ruj ve turevleri icin degil.
başladığınız andan itibaren yazdığınız yazılar,notlar,söylenen sözler toplanır. kendi hikayenizi oluşturursunuz. kitap haline getirdikten sonra ise tek yapmanız gereken sevgiliye en uygun şekilde sunmak o da size kalsın. ömrü boyunca unutamıyacağı bir hediye olur inanın.
sevdiçeğe sorulur bişeye ihtiyacın var mı diye , söylemez ama ima eder gider onu alırsın mutlu mesut yaşarsın.
(gider onu alırsın mı ? bu ara çok y. erdogan dinliyorum galiba tutar sıfırdan başlarsın gibi oldu ya bu)
samimiyetin ve sıcaklığın satırlara yansıdığı küçük bir notun iliştirildiği kopuskocaman bir papatya demeti. hayır hayır lale olsun. eğer doğum günü çocuğu bensem tabii.*
yada durun durun şöyle birşey de olabilir. tamam tamam o biraz fazlaca olur saçmalamıyım.
evet bir buket çiçektir efenim.
galatasaray maç bileti olduğu konusunda, hala ısrarcı olduğum hediyelerdir.*
-eğer hayvanları seviyorsa kesinlikle yavru bir golden retriever. * *
görsel

-steve madden, nine west, louboutin veya manolo blahnik markalı süper bir ince topuklu ayakkabı. (artık paraya kıyacaksınız.)
-mango'dan özenle seçilmiş çiçekli bir elbise veya bluz.
-pırlanta bir yüzük. * *
-pembe bir ipod nano.
-hoş bir parfüm.
-victoria's secret'tan alınmış harika bir iç çamaşırı takımı. (internetten sipariş edin, zor bi şey değil.)
yavru köpek.
alış veriş ve kuaför için limiti yüksek bir kredi kartı.
şahsen bureklamarasiiyioldu olaraktan ben kombine bilet, bir sürü kitap (bana dayayın kitabı) veya o çok istediğim çantayı isterdim.
sevmediğiniz bir kızsa d.günü partisine gidip herkesin ortasında hediye olarak dildo vermek..
(arkadaşım bunu yaparken yanındayım cidden deneyin)
manevi bir hediye. çiçek olur, onun fotograflarından fotograf albümü olur, sizin ve arkadaşlarınızın yazdığı doğum günü notları olur, falal filan.
parfüm. ama kaliteli, yok öyle çakma makma.
Kitap degildir.
kıza göre değişir ben olsam sevdiğim tatta ruj alırdım zaten ben emicem.
benim için, kitap olabilir, sevdiğim bir grubun albümü olabilir, bir pena olabilir. bu tarz şeyler olur yani.
Replika bir telefon hem de ıphone 4s olabilir.
HOŞ BiR KÜPE, YADA ZARiF BiR KOLYE OLABiLiR. MADDi DEĞERiN Bi ÖNEMi YOK, ÖNEMLi OLAN VERDiĞiN HEDiYE iLE DUYGULARIN KARŞI TARAFA GEÇEBiLMESiDiR.