her bulduğu kız ile yatan erkekler bütün kızlar yollu yaftası yapıştırmış olmuş

kendinize bakın kendinize sen onunla bununla yatarken kız rahibe okuluna mı kapatacaktı kendini. Geçmiş geçmiştir.
Sanki erkekler çok temiz, hiç yoldan çıkmadılar.
evlenme amk evlenmeyeni sikiyolar mı ne bu telaş diye karşılık verdiğim beyağnat..
gay'liğine bahane arama mk.
t. gay insan şeysi .
ayrıca hala öyle kızlar var, bizi bulmuyor mk.
evlenecek kadın var mı yok mu bilemem ama kadınların yoldan çıktığı bir gerçek. arkadaşlarımdan duyduğum şeyler dehşete düşürüyor yani, oha. biraz sakin olun hanımlar. *
Erkeklerin hepsi piç olmuş evlenecek adam kalmadı diye kontraya sebebiyet verir.
bu durumdan muzdarip arkadaşlara tavsiyem şudur, evlenmezsin olur biter *
Ağır bir tahrik olduğunu düşünüyorum bu konu hakkında .
ilgi çekilmek için açılmış konulardan birisi .
kızlar bu kadar basit mi oldu ?
çirkinleri de beğenmeyen sensin yönetici karşim .
aylar sonra sözlüğe gelip bir umut namuslu bir hanımkız bir mesaj atar da tanışırız, evleniriz diye pazar gününün yalnız ve hicranlı akşamında beni de iyiden iyiye ümitsizliğe sevkeden meseledir. 25 yaşında %100 bakir ve üniversite mezunu ,meslek sahibi, doğulu bir erkeğim. mesajınızı bekliyorum
saclarini ortadan ikiye ayirir gibi kizlari da eglenilecek ve evlenilecek olarak ikiye ayiran dosu killi su aygirinin haykirisi.
(bkz: kızı bozan kim)
(bkz: adamlar yoldan çıkmış evlenecek kimse yok).
kızları paran varsa yola da sokarsın yoldan da çıkartırsın gerçeğidir.. ( para=güçtür )
evlenilecek kiz var eglenilecek kiz var sözünün icatçısının yeni söylemi. kendisi yine sosyal 1 yaraya parmak basmıştır. demek istemektedir ki; bu kızlar sapıttı iyice. onun gibi eline kadın eli değmemiş, naif, zarif, tam bir istanbul beyfendisine göre değildir bu hatunlar. kendisi sosyal yaralara parmak basmayı bıraksın da o parmağıyla daha iyi becerdiği işleri yapsındır.
nasıl bakarsan ya da nasıl görmek istersen istediğini görürsün durumudur. algıda seçicilik meselesi sanırım.
yoldan çıktığını zannettiğin kızın kestirme yola girmesidir.
(bkz: dostum nerde kaldın ya)
(bkz: bi siktir git)
sen doğru yolda kız ararsan 'doğru insan'ı bulursun, dediğim durumdur. ama sen yanlış yoldaysan o yolda hep o kötü insanlarla karşılaşacaksındır.
hangi yolda arıyormuş?
malesef ki 90 ve üstü yıllarda doğan bir çok kız için kullanılabilecek söz. bunda onların bir suçu yok. gelişen teknolojiyle bazı şeylere ulaşmanın kolaylığıyla ya da o izlediğimiz aptal kutusunun ailelere artık bazı şeyleri normalmiş gibi empoze etmesiyle olan bir olay. aileler artık eskisi gibi şu yanlış bu doğru demiyor. çağ değişti artık böyle demek ki deniliyor. çünkü diğerine yobazlık deniliyor. ve bu şekilde aksediliyor. ergenlik çağındaki kız ne yapsın...
değil ama... amerika da bile aile yaşantısına özendirecek diziler yapılmaya başlanmışken, doğru olan o değil... geriye dönmek her zaman hata değil... eski kafalı olmak her zaman hata değil...
bu konuda toplumu geriye çevirecek bir şeyler yapılmalı... ama ne?
(bkz: evde kalma sendromu)
(bkz: ne doktorlar ne mühendisler istedi de ben gitmedim)
(bkz: amsterdam yolcusunun kendince bahaneler yaratması)
kızların da seçebileceğini hazmedemeyen kişilerin söylemidir. o yoldan çıktığını düşündüğün kızın iç dünyasını bilseler kapılarında yatarlar ya neyse. bir gün çok yolda olduğunu sandıkları ama başka bir zaman birilerinin "yoldan çıkmış bu kız" diye dedikodusunu yaptıkları bir kızla evlenmeleriyle sonuçlanır.
erkeklerin folloş olması yüzünden ortaya çıkmış önerme. bakir erkek olsa bakire kız da olur.
(bkz: kimse beni almıyor)