entry'ler (40)

kızlar yoldan çıkmış evlenecek kimse yok

kızları paran varsa yola da sokarsın yoldan da çıkartırsın gerçeğidir.. ( para=güçtür )

uçağı türkler icat etseydi

havaalanı yeşilköyde değil esenlerde olurdu. ayakta yolcu taşınabilirdi( - abi geç şöyle yolda inecek var denirdi) ve recep ivedik gibi kaptana ''devam et'' diyen hostları da unutmamak lazım..

17 ocak 2010 denizlispor bursaspor maçı

1-1 biten maçtır. ikinci yarı özellikle denizlisporun iyi oynadığı maçtır. bursaspor puanını 7 ye cıkarmıştır denizlisporda 5 puana ulaşmıştır. gruptaki son maç bursaspor-sivasspor maçı 27 ocakta oynanacaktır. iki takım da 7 şer puandadır.

insanın kendine verdiği sözler

genelde kendin için kurulan emir cümleleri niteliğindeki sözlerdir.

** ''olum ahmet bir daha bu kızı aramıycaksın sormayacaksın ne hali varsa görsün''
** (2 gün sonra) ''alo canım merhaba sesini duymak istedim ben rahatsız etmiyorum inşallah''

gibi bir süreliğine sadece kendimizi kandırdığımız sözlerdir. ( kızlar konusunda hiç işe yaramaz:)

telegol yılbaşı özel karaokesi

yukarda paylaşılan videonun super olduğu bir yılbası eğlencesidir.. koptumm..

mesut yar

çok eskiden beri takipçisi olduğum sabah haber programlarını biraz daha eğlenceli sunan başarılı kişidir. şuan cem boynerin siyasete atılıp atılmamasını tartışıyorlar..

seda sayan yazar olsa açacağı başlıklar

giriş yaptıktan sonra arka fonda bir oynak müzik çalar.. ileti yazmadan önce kurtlar dökülür. oynanır oynanır oynanır.. sonra seda sayan konu başlığı açar. iletiler muhtemelen şöyledir:

* oğlunu 14 senedir görmeyen anne
* kayınpederiyle kaçan gelin
* şimdi burçlaaaarrrr ( kovalar günün yarısını b.k gibi geçirecekmiş. balıklar bu sene de bekar gibi..)
* araya bir şarkı sıkıştıralım..
* bacınızı bacı yapan özellikler..

mesut yar uludağ sözlük ilişkisi

mesut yar'ın katkısıyla eğlenceli haber programı ile tüm yazarlarıyla çığır açan uludağsözlüğün flörtüdür.. bugun de böyle bir flört bekliyoruz ve mesut yar'a programında ve yayın hayatında başarılar diliyoruz.. çünkü sen bu ekranlara yakışıyorsun..

sevenin de sevmeyeninde her filmde olduğu gibi çıkacağı bir filmdir. şuana kadar dünyada harcanmıs en büyük bütçeli filmdir..sırf bu yüzden bile izlenir ki film efsane filmler listesine kesin girecek bir filmdir ( imdb 8.8 ilk haftası ) kaliteli 3d ile izlendiğinde senaryo ve efektleri ile meraklısını hayran bırakan film. 2 kez izledim hepsinde ayrı bir zevkle izledim..klişeleşmiş bir film sektöründe testereye 6 kere gidenler bu filme bir yorumda bile bulunmasınlar..

önünde buluşulan herkesin bildiği mekan

bursa heykelde kafkas'tır.. herzaman önünde saatine bakan tipleri, elinde çiçekle bekleyenleri birde onları izleyenleri bulabileceğimiz yerdir..

alıp götüren şarkılar

sertap erener - unutursun

seni seviyorum sorusuna verilecek komik cevaplar

+ seni seviyorum
- bende seni seviyorum
+ ozaman aşkım diyorum ki bu aksam maç var bizim cocuklarla takılcam ben
- allah belanı versin..

stv de var mısın yok musun olsa olacaklar

telefonla hamdi bey yerine hoca efendiye sorulur. o neyi uygun görürse o şekilde devam eder..

+ evet teklifi alalım şimdi. alo hamdullah hocam..
+ evet hocam diyor ki dinde zorlama yoktur. devam edecekse devam etsin. allah ona yardım eder. madem kazandıklarıyla bizim camiyede yardım edecek.
daha hayırlı sayılar sölesin 5 vakit namazın 5'i hala açılmamış, guslun farzı 3 oda açılmamış.. dedi hocamız.. ne dersin??
- madem hocam devam etsin diyor devam ediyorum.. ozaman önce bismillah 5 diyelim...

noel baba yazar olsa açacağı başlıklar

noel babaların maaşları nereye gidiyor, emeklilik yaşımız ne zaman dolacak..
uçan geyik istemiyoruz. hem yavaş hem üstü açık..
noel baba neden kırmızı giyer..
noel baba sakallarını kessin saçını sakalını boyatsın diyenler..

gibi konular açardı herhalde.

kızartma yağlarını biriktirip 444 28 45 i aramak

yakında '' kyağ'' yaz 2845'e yolla k. yagından evdeki ahşap mobilyalarınızı nasıl boyayabilir, akşam yemeğine nasıl kullanılır, nasıl super ayakkabı boyası olur cebine gelsin kampanyasının tabanını oluşturur..

sigarayı bırakmak

kapalı mekanlarda içilmesi yasaklandıktan sonra ilk akla gelen fikir.. ancak hemen ardından gelen dışarda içer donarımda bırakmam gibi fikirde kaçınılmaz tabi..

batmaya mahkum firma isimleri

THY : trübülans hava yolları

iddaa da 1 liralık oynayıp bir buçuk lira kazanmak

kuponda sadece barcelona, club bruge yada manchester'ın evinde galip geleceğe maçlara yatırılan kupondur. bu kişiler uzun vadede kazanmayı düşünürler. ama çookk uzun vadede..( örnek: 50 yıl gibi )

ezel

kurtlar vadisi serüvenini hafifçe rafa kaldıran dizidir. bir esinlenme söz konusu da olsa türk prime time'ında başarılı olabilmiş bir dizidir..

bir kızı sırf büyük memeli diye sevmek

gelişimini geç tamamlamış bir ergenlik düşüncesidir.. yada daha tamamlayamamış..