bugün

Yalanın tillahı değildir, bizzat doğrudur. Geçmişte benden tip olarak daha -anlatamadım, siz anlayın- terkedildim iste. Kadınlara verdiginiz ilgi, kültür vb vb seyler on planda ama bir de sadece ilgi gördüğüne "cicim" erkeklerini sevenler var. Ama kesinlikle tip ön planda değil, böyle diyen erkek kendine biraz bakmayı, temiz giyinmeyi bilmiyordur hiçbir şekilde.
yalandır.

herkes tipe bakar. kör değilsen bakacaksın tabi. buraya kadar herhangi bir sıkıntı yok. sonrasında devreye girer asıl mesele. eğer karaktersizse kimisi içi boşmuş diyip yol verir. kimisi içini önemsemez. işte o içini önemsemeyen, sadece dış görünüşe kanan salaklar sonra sağda solda ağlarlar aldatıldım kandırıldım vesaire diye...
Çok doğru bi söz.

Ben şahsen sadece paraya bakarım. Eğer zenginsen tipinin hiç önemi yok hem de hiç.
kadınlar tipe bakarlar ama bu çok sınırlıdır. öncelik asla tip değildir ve gideri var demeleri yeterlidir.

kadınlar için en büyük afrodizyak güçtür. para, şöhret, silah v.s. hep buna dahildir.
Tamamıyla kolpadır. Dışını beğenmediklerinin içini merak etmiyorlar. O yüzden iç güzelliği yalanına inanmayın. Dış güzelliğinden sınıfta kaldıysan için güzel olsada farketmiyor.
En buyuk guzel yalanlardan biri.
çirkin avuntusudur. üzgünüm.
Cüzdan?
Kızlar tipe bakmıyor...
Bu cümleyi bir erkek kurabilir mi?
Doğru, siz bir kız için ağlayan
(bkz: kızların efendi yerine piç adam tercihi) başlıklarında uzun uzun bir kızın hayatınızı nasıl parçaladığını yazan insanlarsınız. Ben size neden anlatıyorumki? Yazmışken burda bırakmak olmaz.
Biyolojik açıklamasını yapıyorum, kadın beyini erkeği çoğunlukla yakalamak ister çünkü temelde güçlü erkek hayrınlık bırakır. Arada bir ulaşılmazlık hissini vermeniz gerekiyor.
Kadınlar elbette tipe bakarlar. Karizma, still, saç, gülüş, davranış ve mimikler gerçrkten önemlidir, paraya bakan gold diggerları ayrı tutuyorum. Ama seçimi yapan sensin be olm, kadınını kendin seçeceksin, o seni tercih etmeyecek.
Doğru önermedir. insanların öncelikleri farklıdır. (bkz: zeka)
zibidiler'in kızlar farkına varmıyor şarkısını andıran başlıktır , gerçi bir anasım vardı onu bugünlerde. dolapta da ananas var bir türlü bitiremedim.

dilerim link ölmez : https://www.youtube.com/watch?v=dswYP2xotvU
Yakışıklı olmayan erkek beyanıdır. Özellikle ilk izlenim önemlidir dediğim beyandır. Ha diyebilirsiniz ki önemli olan ruh güzelliği ama gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz.
bilinmeyen bir durum değil. herkes biliyor kızların paraya, kariyere baktığını.
tabii tipe bakmıyor.

mal varlığına bakıyor, salak mı tipine baksın ?
yok ya gerçekten huyu güzel olsun diyen kız yalanıdır. (bkz: at yalanı seveyim inananı)
Yaş kategorisine ayırarak değerlendirilmesi gereken mevzudur. 18'ler, 20'ler, 30'lar. Ha bu arada 40'lı kızlar da var unutup da incitmeyelim kendilerini.
Geçen zamanlarda daha gençtik tabii, odamın duvarlarında neredeyse boş yer yoktu. Devrin güzel adamları, dünyanın güzel olayları duvarlarda...
Dünyanın bilmem kim tipsizini duvara yapıştırmış mıyım, hayır. Uykuyu kaçırmanın alemi yok.

Bir gün yine bir kız arkadaşım geldi. Yatağıma oturup 'Ayy Any, bu adam kim yahu?' dedi. Enee bi baktım bizim 'Bruce Springsteen' abimiz. Poster ve renkler harikulâdeydi. Bruce abimiz genç, kaslı ve sesli hemide sexydi. Sahnede performansını şeettiriyordu. Arkadaşım o an bu adamdan çok etkilenmişti. Bir süre bu konu etrafında döndük. Ben posteri çıkarıp kendisine hediye ettim, artık o'nun duvarlarında.

Konuyla ilgili olarak : Kız milletini çeken her bok var bu alemde. Para, paranın sağladığı görüntüye verdik puanlarımızı hepimiz. Fisbuk aleminde anladığım kadarıyla da yaşı daha büyük ablalarımız ev, araba ve çük peşindeler.

Ben niye yazdım bütün bu saçmalıkları? Para demek için. Bakınız beton herif Ali Ağaoğlu.

Sonuç itibariyle yangınları, yoklukları neredeyse o tarafa doğru bakıyorlar.
katılmaktayım kısmen ipara genellikle öncelikli olmakta ama bir arkadasımızın belirttiği üzere dış görünüşünden etkilenmediği insanı da tanımak istemez kimse.
Erkekler sadece tipe bakıyor kesin bilgi yayalım. Siz hiç evlenme programına çıkıp 3. Köprü ayağında evi Beşiktaş ta dükkanı altında arabası olan bayan arayan gördünüz mü ? ahaha.
hiç bakmıyor demek de doğru değildir ama cüzdan kadar etkisinin olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
hadi len oradan diyesi geliyor insanın.

ulan insanların hepsi tipe bakıyor. laleler. yemişler sizi.
Çok doğru bir tespittir kızlar tipe değil paraya bakıyorlar adeta paraya tapıyorlar.evet.
Öylemiy miş?
(bkz: güldürüyosun şapşirik)

Erkek cephesinden cevap var: yemem ben artık bunları**
istisnaların kaideyi bozmaması...
ali ağaoğlu gibilerin örneklerle açıklanacak durumdur. paranın gücü ile ispatlanmıştır.
(bkz: bakmakla olsaydı kediler ciğerci dükkanı açardı)