bugün

Kızları da erkekleri de ayrı salak olan gerizekalı turnusolu olan bir platformdur. O soruları ciddiden beyinlerini kullanarak mı soruyorlar ya?
tek sermayesi cinsellik kategorisi olan site. o olmasa kimse üstüne sıçmaz.
Kısa bir süreliğine trollük yaptığım site. Nickimi hatırlamıyorum ama bayağı sövdürmüştüm orada kendime. Sonra değişik mesajlar almaya başlayınca bırakmıştım, küçüktüm zaten. Tiksindirmişti biraz.
Ama sözlük bile oradan çok daha temiz bir ortam, buna kalıbımı basarım. Kızlar soruyor tam bir lağım çukuru.
görsel
hayatımda duyduğum en saçma sapan sorular ve fanteziler bu sitede.
Biri şey demiş ya sevgilim üstümdeyken Sivas diye bağırıyor asdfkh
Sevgilin senden önce evine Kangal atmış uzak dur çocuum.
Gün yüzü görmemiş sorulardır, okuyan şok.
(bkz: darkweb)
(bkz: deepweb)
internetin karanlık yüzü olan site. Girerken önlemleri alın , kalıcı olarak beyin fonksiyonlarını kaybetme ve korteks incelme sorunuyla birlikte hayvani dürtülerinizi kontrol edemeyebilirsiniz.
üyesi olduğum forum tarzı site saçma sapan sorular aklıma takılırsa sorar çıkarım. başka da işim olmaz.
Kapatılsın.
kızlardan soğumak için bire bir sitedir
hep aynı seylerı sorarlar 7 24 erkekler uzerıne konu açarlar sevgılım sole sevgılım bole butun gun sevgılım konusu bırde normal mi diye bi saçma kelımelerı var tam ayar olmalık sıte sevgılım dokundu normalmı sevgılım yalarken osurdu normalmı.. hep konular böle ne mac muhabbetı ne sıyaset butun gun erkekler erkekler erkekler onlara cevap vermeye calısan kurt tayfası..
ilginç bir sitedir....

girmeyin daha iyi...

yok neymiş kocam astsubay yatakta bana noldu lan rum oro*** , terörist k**** diyor ne yapmam lazım diye soru soruluyor bu ne amk?
ilginç bir site, sabahtan beri aldım çekirdeğimi çitleye çitleye saçma sapan başlıklarını okuyorum. siteyi bir de çok ciddiye almış yazarları. lul.
tc nin en büyük forum sitesi.
kızların ve erkeklerin sorular sorduğu bir platform.
oradaki level yani xp sistemi buraya uyarlanmali bence.

misal 3 xp olamayanlar siyaset hakkında yazamaz 5 xp olamayanlar cinsel konular hakkında yazamaz silinip silinip gelen trollerin trollüm yapması büyük oranda engellenir böylece.
Üyelerin cinsiyet dağılımı:
%60 erkek %3 kız %37 ibne.
çok sıkıcı bir platform.
Yarak kürek kız başlıklarıyla dolu mecra. Bi aralar takılayım dedim hiç sarmadı.
%90 ı erkek olan bir mecranın adının kızlar soruyor olmasına ne demeli ?
içlerindeki bastırılmış ibnelik duygusunu bu site üzerinden dışa vuranların olduğu mecra.
Erkekler soruyor olmalı sitenin adı. Bir ara üyeydim kız regl ağrısına ne iyi gelir diye soru soruyor misal hemen erkekler cevap atıyordu daha çok şunu şunu yap diye sanki regl oluyorlar hergün tövbes.
orada kullandığım adım “buse”.

uçuk saçık konular barındıran, insanı okurken utandıran sitemsi. düşünce özgürlüğü olsun da bu kadarı da fazla.

çoğu kız taklidi yapan erkek evet.
benim aklıma takılan sorularımı sorduğum platformdur iyi, güzeldir.
Saçma sapan dediğimiz herşey bu ülkede popüler oluyor.