bugün

(bkz: ah o gemide ben de olsaydım)
(bkz: açık denizlere yol alsaydım)
e: gizem, ben sana birşey diyecektim.
k: söyle, ne diyeceksin?
e: eee... şey diyecektim...
k: ne diyecektin?
e: eee... şey... eee (ulan çok utanıyorum be)
k: evet, bekliyorum.
e: ya, işte şey diyecem ben sana, şey...
başka erkek: gizem benimle çıkar mısın?
k: olur! çıkarım! sen ne diyecektin bana aykut?
e: boşver (ühühühhhüüüü!).
başka erkek: hadi gizem gel sinemaya gidip erotik film seyredelim, sonra da eve gidip sevişiriz.
k: süper! hadi gidelim!
e: allah ım, neden bir türlü açılamadım ki!
bu durumda ortada mal gibi bir cisim oluşur.bu cisim kendine bir süre gelemez ve sonrasın da nolmuş lan diyip kalabalığa karışan insan.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
(bkz: yemeyenin malını yerler)
aradan 5 yıl geçince senden önce davranan elemanla o kızı taksimde gördüğünde anlamını yitiren ve 'bulmuşlar işte birbirilerini'yle biten davadır..
açık artırma mı lan bu en iyi teklifi veren kazanıyor?!
Murphy yasalarını kanıtlar derecede bir olaydır.
kızın gönlü senden yanaysa başkası teklif etse ne olur.
+ ayfer ben senden...
- ayfer benimle çıkarmışın mercedesim var !
* ay olur tabi, sen ne diyordun + ?
ilginç ilişkilere örnek. kıza tam içini açacak, çükünü falan gösterecekken başkasının kibarlık yapıp ona çükünü görmeyi teklif etmesi.
bazen daha hayırlıdır, aynı olay başıma gelmiştir. sonra sonra kızın nekadar kaşar olduğunu ve arkadaşımın o kızla olan tüm sevişme detaylarını direkt olarak arkadaşımdan duymam beni o kızdan daha da soğutmuştur. iyi de olmuştur. *

"birkaç sn sonra edit: (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş) "
(bkz: yemeyenin malını yerler)
yıldızınız düşüktür efenim, sürekli böyle olabilir, intihar etseniz bir ihtimal kurtulursunuz bu talihsizlikten. tam oturacakken koltuğa başkası oturur, tam işe başvuracakken, müdür ve "yeni elmanı" odadan çıkar gibi örnekler çoğaltılabilir, sonuç şanssızsınız, buna alışın.**
günde 10 kişiden hoşlanan birisi olmuşumdur hep. kimisine teklif etmişimdir kimisine sadece bakmışımdır. yani bu tip olayları hiç umursamam. isteyen teklif edebilir zerre umrumda olmayan bir olaydır.