bugün

Kız çocuğu babalığı daha iyi yaşatır derler.
Burada kendi kendine kikirdiyerek yazı yazdığını zanneden suratsız ergenlerin anlayamayacağı erkektir.
Annesini çok sevmiş erkektir,
ilkokul ögretmenini çok sevmiş erkektir,
Kadınları çok sevmiş, kadınlar tarafından çok sevilmiş erkektir.
Erkektir.
hayata daha aşkla umutla iyimser bakan az bulunan erkek tipidir .
Benimdir . Cincinli olsa böyle yenir o.
Yaklasimi sempatiktir .
Kız babası olmak dünyanın en büyük mutluluğudur. Baba olduğunu anlamaktır. Kızı olmayan baba oldum demesin. Ayrıca Burada yavşak yavşak konuşan karaktersizler de umarım kısır olur.
(bkz: kızımız olacaktı)
kız çocuğunun yeri ayrıdır diye düşünüyorum, bakalım yaşayıp göreceğiz.
Freudyen yaklaşımla babasından ebeveyn görevi görmeyen biri olarak yazılanlara nesnel yaklaşmam çok zor ve düşüncem:

Ne güzel seyler yazılıp görseller paylaşılmış lan!
Helal olsun. Umarım heves ve sevginiz daim olur,

Dediğim insan türüdür .

Edit:
En önemlisi bir kıza şu cümleleri yazdırtmayan kişi olmalıdır:

https://youtu.be/zdQ29UpEHMg
Bu benim. Eteğinin altında bezi görünsün, paytak paytak evin içinde koşuştursun istiyorum. Çok mu şey istiyorum?
olm iki gündür bu muhabbeti ediyorum zaten. sizin yüzünüzden evlencem haa.
Davulun sesi uzaktan hoş gelir derler. Sorumluluk sahibi olmak gerekir.cidden kız babası olmak zordur. Eksik bırakırsa bazı şeyleri onarılamayacak hasarlar verebilir.
erkek çocuklar da sevimli, fakat kız çocukları bambaşka yaratıklar. inanılmaz sevimliler, seçme şansım olsa, öncelikli olarak kız çocuk sahibi olmayı seçerim.
sağlıklı olsa cinsiyeti farketmez tabi ama bence her erkeğin hayalidir bir kız çocuğu.
iki kız kardeşim olduğundan istemiyorum. fakat benim isteyip istememem önemli değil. allah ne takdir ederse o.
biri de benimdir. kız çocuğunun her daim sevimli olması kadar, kız çocuğunun her daim babalarını kahramanı olarak görmesi, erkeğin gururunu okşar. bu yüzden içten içe çoğu erkek, kız çocuğu sahibi olmayı ister.
şöyle düşünüyorum. işteyken, eve gitmeyi sabırsızlıkla beklemenin heyecanlarından biri de; evde sizi, stresinizi alıp götürecek bıcır bıcır bir kız çocuğun olmasıdır herhalde.
Benim de aralarında bulunduğum güzel insanlardır erkek çocuğu bir dönemden sonra azmana dönüşüyor evlat tabiki ama kız çocuğu her daim sevimli geliyor bana
Anne ve baba adayı olarak da sarışınız bir de sevimli sapsarı bir yavrucak olursa mıncırsam yanaklarını beraber şarkılar besteler söyleyip düet yapsak ömür böyle bitse ya.
Not:ver ulan şu kızı artık zalim kayınpeder çocuk aşkım depreşti.
2 yada daha fazla sayıda erkek çocuğu olmuşsa demekki birde kızı olsun değişik bir duygu yaşasın isteyen erkektir.
Allah akıl fikir versin denilesi erkektir.biraz geniş bir mideye sahiptir.
Sanırım en büyük isteğim bu olabilir. Bıdı bıdı konuşup etrafımda dolanan bir ufaklık. Ama en az 10 yılım var onun için, kusura bakma tatlı kızım, baban birazcık daha badboyluk yapacak.
Herkes kız çocuğu babaya düşkün olur falan yazmış yalan. Külliyen yalan. Ulan benim babam daha dün gözümün içine baka baka bir erkek çocuğum olsaydı böyle olmazdı olmadı ki bi erkek çocuğum diyen adam. O yüzden baba kız düşkünlüğüne baba kız aşkına kimse beni inandıramaz. Ömrüm boyunca biz seni erkek olasın diye yaptık olmadın ki dendi. Bana kalırsa ben de erkek olmak isterdim. Böyle bi dünyada böyle bir ülkede kim kadın olmak ister ki.