bugün

ben trip atıyorsam seni önemsiyorum, yoksa ne trip atıcam derdi eski sevgilim. ama nalet olsun tribine.
Benim gibi trip atmayı sevmeyen kızları tercih edecek erkektir.
Kız olsun da trip atsın sıkıntı yok. Hatta o trip atarken ben eğlenirim hosuma bile gider. Bunlar hep yokluktan.
bu yaştan sonra hiç trip falan çekemem valla. o erkek benim işte.
Düz adam erkeğidir.
Adan gibi adamdır.
Ergen liseliler gibi saçma sapan tavırları hoş gören insan net gerizekalıdır. En az "trip" yapan kız kadar maldır.
Edit: eksileyenler tribist kızlar.
(bkz: Tripsiz kız arayan kızsız kalır)
sik gibi yalnız kalır.
Dahil olduğum erkek grubudur. Yediğim hiçbir tripte geri adım atmadım atmam.
Daha önce hiç trip yemediğimden olsa gerek.
(bkz: beyin bedava)
Japon balığıyla çıksın . Yem ve su değiştirme işte aradığınız mutluluk .
Ne derseniz deyin tripsiz kız olmaz illa trip atar. trip çekemeyen 30 yaşında bile 31 çeker.
Mantık adamıdır! Zekası ve olgunluğuyla kendi jenerasyonun da hep bir adım önde olmuştur. Çocuk büyütmek istemiyordur net!
Vurduran erkektir. Evet.
gerekirse erkeklerle evlenirim.yürüyün beyler, avrupaya gidelim orada evlenelim...
benimdir avrupa ya gideceğim sırf bu yüzden kızın trip atmayanı yokmuşmuş...
kendini pis sanmayan tezek herkesi bok zannedermiş.

hadi bütün kızlar trip atıyor kaldı ki avrupadakileri türkler kadar rezil trip atmıyordur rezil berbat iğrenç kadın kılıklı hayvanlar üstüne alınanın yarası vardır her neyse kadınlardan soğuma nedenlerimden biri de bu dediğim gibi yarası gocunan zevkle üstüne alınsın.
benimdir. 7 yıl boyunca aralıksız çeşitli kızların triplerini çektim. uzun süreli bir dinlenmeye çekildim.

bunun yanı sıra geçmişimdeki tüm kızların tribini çektim ve hepsi evlendi. good luck chuck filminde gibi hissediyorum kendimi. bu da böyle bir anımdır.

kısaca kız tribini çekmeyen arkadaşlar, enjoy it.
boşanma avukatlarıyla danseden adamlar, buradaki kız ibaresini görünce gülümserler. o kız dediğin kız diil de, 18 yıllık karın ise, boşanırken senin yedi sülaleni zikip götündeki donu almaya and içmiş ibi mektuplar yazdırıyosa avukatına, orada iş "trib" den öte bir durumdur, ve -burası halen daha almanya burada ne yazık ki halen daha hukuk var- sen de istemiyor olmana rağmen kadına kan ağlatmak için avukatına gerekli talimatları verirsin.

çünkü sen de götün açıkta kalsın istemezsin. her ne kadar şu kadar şu kadar yıllık geçmiş eski karın olursa olsun, sen de bir değersindir ve sen de konuya karşı gardını almak zorunda kalırsın.

bu çok acıdır, ama kaçınılmazdır.

18 yıl yatakta bağırta bağırta ziktiğin kadının hayatını elinden çalarsın. bunu da gözünü kırpmadan yaparsın, çünkü bunu sen yapmazsan- o yapacaktır. mektup avukattan gelmiştir ve hukuki değeri vardır. eğer uyursan, kendinin olduğunu sandığın herşeyi elinden alacaklardır.

o noktada "kız tribi" lafı bambaşka anlamlara bürünür. ve sen de o anlamlara göre hareket edersin.

ve o yalnız yaşamak zorunda kalmak, lafı da sana çok mutluluk veren bir havaya bürünür. çünkü o senin sevip evlendiğin karın, artık senin en amansız düşmanındır. senin kartonlar üzerinde sokakta yatmanı istemektedir. o kadının o yaptığına artık "trip" denmez.

orada o şey bir "trip" değil, açıkça düşmanlıktır, zaten o kadınla ilişki kurmazsın artık - avukatıyla ilişki kurarsın.
Trip evrenseldir. Cinsiyetsizdir. Git gayleri gör misal. Aman yarabbi...
Trip atmayan kız bulamayınca trip atana muhtaç kalacak erkektir.
31 çeker.
kız tribinde haklıysa erkek bu tribi çekicek yoksa yallah arabistan'a.
sevmiyordur. sevdiği kız olsa tribini de çeker, nazını da sever. abartan kızlardan bahsetmiyorum tabii. onlardan uzak durun beyler, kaçın kardeşlerim, hızla uzaklaşın.