bugün

(bkz: ece ece nasılsın ece nasıosun)

karşılıklı münazara başlatmayı filhakika olağan kılan efsunlu cümle.
--spoiler--
+Ayh kıız tavlama tak tikleri.

- tikler bende dursun sülo, yatakta sana takarım.
--spoiler--

Te aaaamına.
kanat bekleri zayıf kızlar için 4-3-3

diğerleri için 4-4-2 den şaşmayın.
Flört ardından bir daha bakmamak.
Bir Süre sonra tekrar bakışmaya başlamak. Kız kendiliğinden kalkıp gelir.
Asıl sıkıntı muhabbete girmek. Gerisi gelir. (bkz: hanımefendi bi bakar mısınız)
ihtiyacı olanın (bkz: milsiz kahin) e uğraması gereken taktiklerdir.
seans ücreti 120€
3 seansta istediğiniz kızı düşürebilirsiniz .
ayaklarından tutun havaya kaldırın. kesin bilgi.
Evet şimdi. Önemli olan olduğunuz gibi görünmek değil. Zaten öyle olsaydı tavsiye alıyor olmazdınız.

Birinci kural ciddi ve özgüvenli bir duruş.
ikinci kural bilgili olduğunuzu gösterip. Ben biliyorum tavırlarınız.
Üçüncüsü hiç bir şeyi umursamıyorum. Ama bir seni umursuyorum şuan tavırları.

Dipnot; benim sevgilim yok. Ben sadece tavsiye verebiliyorum. Uygulayamıyorum. *
görsel
Burda yazılan hiç bir şeyi yapmayın, kız sizde.
önce gözünüze bir hatun kestirin ama sizin denginiz olsun, çok fazla kalite farkı olursa şansınız azalır.

unutmayın, güzel ve etkileyici bir giriş yapmak çok önemli. daha en başından kem küm edip sıçmayın.

ilk cümleniz de onu gülümsetmeyi başarmalısınız.

'afedersin ben jakarta ya gidicektim de hangi otobüse binmeliyim' gibi saçma ama ona tebessüm ettiren cümleler kurun.
gülerek karşılık verirse o konu üzerinden yürüyün.

daha sonra onun üzerine oynayın. 'sabahtan beri dışarıdayım ama anladım ki bu şehrin en güzel kızı sensin' tarzında iltifatlarla devam edin.

sakın ola 'are you sex' türü muhabbete girmeyin kaybedersiniz.

hadi bakalim göreyim sizi gençler.
En vahim ve gülünç olanı, egsozu bağırtarak tavlanabileceğine olan inançtır.
Bu nasıl bir umuttur yarabbi?!
son ses müzikle kız tavlanabileceği düşüncesini es geçmeyelim.
iltifat etmeyin,vur kaç yapın ve en önemlisi kızları tanrılaştırmayın.
selam ver iki güzel şaka yap kızın kafasını karıştır ve numaranı ver sonra sadece aramasını bekle.

arkasindankonusulanadam
Götünü önce bir avuçlayın. Size ya tokatlayacak ya bağırıp çağıracak ya da korkup kaçacaktır. Korkup kaçmazsa diğer iki seçenek için;" ne var yani? Güneşe dokunmak istedim yakıyor diye" deyin.

Ve artık kız sizindir.
pek çok durumda biz erkeklerin kendilerinin uygulamada başarılı olmadığı veya denemediği halde başkalarına öğütledikleri taktiklerdir. c'est la vie.
görsel
görsel
ihtiyaç duyduğum taktiklerdir.
yok öyle bir sey bu topraklarda. ancak o sizi tavlar gensssler.
arkadaşlar sizler için derledim tek tek.
angel ablanızı buradakileri uygulayarak tavladım.

boynuma atladı direkt tembel hayvan gibi indiremiyorum da ya her yerde asılı.

https://www.youtube.com/watch?v=RDvG99hFtT8

olsun meleğim o benim yaa.
lav <3
dinleyin muhtar abinizi ona bağlama çalın en fazla beğenmez kafanızda kırar sapınıda götünüze falan sokar.

güzel şeyler bunlar.
Gülü burnunuz ve üst dudağınıza sıkıştırın. Yalandan gitar çalın ve hişt güzellik sana Bir şeyler çalayım mı deyin ama akşam üzeri. Koşacaktır. Gülü de münasip bir zamanda verin işte.
dolgun iban gösterin, taktiğe gerek yok.
bu işin iki yolu vardır. birincisi gördüğü her kıza yürümek, 10 kızdan 9 u size köpek çeker, reddedilirsiniz, birini tavlarsınız.
ikincisi ulaşılmazı oynamak kendi halinde takılmak. ama asosyal ve ortamlarda popüleritesi olmayan biriyseniz bi bok olmaz.
bu taktikle başarı elde edebilmeniz için ,
bir sürü ortamı olan, ultra sosyal, popüler biri olmanız gerekiyor. etrafınızda 3-5 kızla görüntü verebiliyor olmanız gerekiyor.