bugün

Ben de benimkine kilo al diyorum. Almıyor aldıramıyoruz.
Göbüşüne minik minik pıt yapın parmağınızı da yesin.
+ aa! aşkım kilo mu aldın sen?
- yok aşkım ya nerden çıkardın?
+almışsın almışsın ama çabuk verirsin aşkım.
- gerçekten mi ya kilolu muyum ben?
+ya kilolu değilsin ideal de işte ileride sağlık sorunu olmasın diye. tansiyondur, kolestroldür şekerdik bunlar hep kilodan aşkım. yoksa ben seni her halinle seviyorum.
- aşkım benim ya (boynunuza sarılır) haklısın kilo vericem.
Bir tane kıyafet alırsın bir beden küçüğünden. Sonra da dersin ki canım çok sevdim bunu keşke üzerinde görebilseydim falan. Gerçi 58 çok da fazla değil yahu.
- sevgilim.
+ efendim canım.
- senin kalbinde benden fazlası var vücudun gibi hadi atalım onları.
Kız sevgiliye bunu, onu kırmadan izah etmenin yolu yoktur beyler. Erkek sevgilinize söyleyebilirsiniz ama.
Yoktur. Yani yok isterseniz çok gizli söyleyin yine anlarız. Bari açık açık söyleyinde çekeceğiniz tribe değsin.
Kilo verdiğinizden bahsedin vermeseniz bile.

Yanınıza yakışma isteği kilo verdirtir.
Tosunum diye sevin ara ara. Sonra da umut edin işe yarasın diye.
Evlenme teklif edin.

Kadınlar evlenecekleri zaman 1-2 beden küçük gelinliğe girmeye çalışırlar.
Kesinlikle kilo vermeye başlayacaktır.
kilo ver amk, su aygiri gibi oldun.
aşkım bizim baskül yerine kantar alalım mı ne dersin.
Öğrenilmesi gereken yöntemdir. Öğretin efenim öğretin.
Sevgilinin zayıflamasına vesile olacak yöntemdir. Açıklıyorum:

Kızın üzerine ayran dökersiniz. Kız üzülür tabii. Dersiniz ki "ben sana ayran lekesi göstermeyen elbise alacağım." kız sevinir, sorar "ne?" diye. "Gelinlik." dersiniz. Kız öyle heyecanlanmıştır ki bu nedenle önünde duran lahmacunu yiyemez. Zayıflar.
sağlığın için kilonu dengelemelisin. evet.
-uzanayım mı şuraya?
+niye?
-uzanayım ya?
+ne diyosun be?
-ebenin amı diyorum ulan masada her şeyi yedin ben kaldım bi tek!
+lokmalarımı mı sayıyosun sen?!
-yavaş ye lan biraz az ye camış! 98 kilo oldun!
+ne 98'i yaa 58 kiloyum ben!
-ulan sadece miden 67 kilo gelir hala 58'im diyo...
+ühühühü ama ya!!!
-zıkkımın kökünü ye!

ertesi gün ya zayıflamaya karar verecektir ya da sizi terk edecektir. her iki durumda da karlı olan sizsiniz.

selametle...
görsel
Telefonunuza "dombilim" diye kaydedip severken sırtına hafifçe vurarak "maşallah dana gibi benim aşkım dana" gibi ifadeler kullanın.
etraftaki zayıf kızların ne kadar güzel olduğundan bahsedin.
Tatile gidin. Antalyada rus karıları görünce gaza gelip zayıflayacaktır.
"birlikte spor yapalım, biraz fit olalım" demek gerekir. sen de dahil olursan, birlikte daha rahat başarır hatun kişi. sen de spor yapmış olursun.
Bırakın kırılsın. Kilolarıyla barışık yaşayan insanların en büyük problemi kilolarıyla barışık yaşamaları zaten. Kilo sevilecek bir şey değildir. ileri yaşlarda problem olur. ille de kırılmasın istiyorsanız kilo mu aldım acaba falan yapın. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla yapın.
Karsinizdaki aptal deilse olmayan yontemdir. Nasilsa oyle sev arkadasim eger ilk basta zayif sonradan kilo aldiysa da bisey diyemezsin cunku yaşlanmada demen lazim koyver gitsin eglenceli bi kiz bulaydin kanka olurdunuz.
Kırmadan diye bir şey yok arkadaş. Her halükarda kırılır insan. Kendi isterse yapar isterse daha çok yer. Ha yok begenmiyorsanız noktayı da koyun efenim açık ve net.
dans kursuna yazılın kız sevgiliyle. hem dans öğrenirsiniz hem de sevgiliniz zayıflar. siz zayıfla demeseniz de hoca diyecektir zaten.

sevgiliniz harbi delikanlıysa dövüş sporlarına da yazılabilirsiniz.

ikisinin ortasıysa yüzme, kürek gibi sporlara gidin.

paranız yoksa hiç birini yapamazsınız tabi. yüzüne karşı söyleyin bitsin bu işkence. asdgasdfasgd.