bugün

Berbattır. Açılmak istersin belki evet der ve her şey daha iyi olur diye ama hayır! O da ne? Sol tarafınızdan bir ses "ya hayır derse ve olan kankalığınız da giderse" der. Kısacası bu ikisini de deneyip tarafını seçebileceğin bir durum değildir.
(bkz: kanka deme lazım olur)
Gerçekleşebilecek durumdur. söylersin olursa olur olmazsa yapacak bişey yok.
kız bozulur.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı) sözünü doğrular nitelikte.
Umutsuz vaka! "Ben seni arkadaş olarak görmüştüm" diye başlayan cümlenin sonunda "e tamam işte bende sana tecavüz etmeye çalışmıyorum; seni sevdiğimi söylüyorum" demeyin sakın. Kankaya elveda edersiniz. Elveda etmezseniz de kızın nikah şahidi olur, intihar edersiniz.
ben hep olmaz olamaz erkek adama ters durumdur derdim ama benim başıma geldi..

allah düşmanımın başına vermesin zor durum...
Bir kız ile erkek hiç bir zaman arkadaş olarak kalmazlar illa ki bir taraf bir şeyler hisseder karşısındakine karşı.
Aşk değildir o . Aniden libido isteyin artmıştır.

Aşk olsa duramassın.
kızı araştırmak gerekir. ilk önce kankanın erkek arkadaşı var mı diye araştırma yapmak lazım. yoksa şansın var demektir, ama önce tipimiz nasıl diye sorgulamak lazım. tipte uygunsa açılmak lazım sonuçta kanka olduysaniz kafa dengisiniz demektir.
neden olmasın ki, zaten evleneceğim kişiler muhtemelen kankalarımda biri olacak
şahsen kankam bana aşık olsaydı kesinlikle reddederdim.
(bkz: welcome to friendzone)
Ben bunun erkeğine aşık olmuştum aslında kankam değildi aslında aşık da değildim o zaman benim bu başlıkta ne işim var? Neyse beni kıskanç bir paranoyaga dönüştürdü. Eğer kıskanç biriysem altında o saygı değer yavşak var.
Aslında yakın arkadaşların sonradan kurduğu ilişkilerin daha sağlam olduğunu okumuştum bir yerde.

Tabi başta inamamıştım buna ama bu ilişkilerin karşılıklı olma ihtimali %0 olduğunu anladıktan sonra anladım doğru tespit.
Kanka ayağı got ayağı.