bugün

her sabah iş yerinde görülünce penisin kalkmasına neden olan memelerdir.
akla fesat şeyler getirir.
Ağzımıza sokmadığı müddetçe güle güle kullansın memeleridir.
işte bu yüzden benim kitabımda kadın dediğinin erkek kankası olamaz. Diğerlerini de kim emüklerse emüklesin amk.
Eğer bir kız kankam olmuşsa beni ilgilendirmeyen, varlığını bile unuttuğum memeler.

Güzel memeliyse zaten kanka olmuyorum direk.
kanka ayağı göt ayağı diye boşuna dememişler. herifin aklı kankasının memesinde amk.
çalıştığım kurumda kadın idarecim vardı. ikili diyaloglarda nasıl oluyorsa gözüm sonunda oraya kayıyordu, kollarını bağlayıp ceketini, yeleğini kapatınca halimin farkında varıp her seferinde mahçup oluyordum.
Karadelik gibi sizi içine çeker.
her seferinde gözüme takılan ve yalamak istediğim memelerdir. birde sürekli kanka olduğumuzu vurgulamasa süper olacak. bir kere ver sonra yine kanka oluruz ne olacak sanki?
Her daim el altindadir. Kiymetlidir de.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
''kankammm'' deyip sarıldıkça dimdik olmanıza neden olan memelerdir.
Ara sıra okşayarak hal hatır sorulmalıdır. Kız kankanın kedisini falan okşamıyor muyuz aynı hesap.
Valla bizim bir arkadaş vardı bana sevdiği kız arkadşını aha kanka bu dedi ama kızda füze aq ilk dediğim şey ufff memelere bak oldu sonra ayrıldı kızla aq tabi sebep ben değilim.
arkadaşlar milletin memelerine salça olacağınıza kankişinizin memelerini avuçlayın.
kanka manka dinlemem hunharca yalarım. kanka ayağı göt ayağı demişler.
içten içe bakılıp iç çekilen memelerdir. evet.
Ellenip öpülmesi yalanması yasak memelerdir. Evet.
Kocuman.
Her daim özlenendir. Evet.
Gece gece akla gelince bir fena eder. Evet.
Gece gece akla gelendir. Eğilince falan gözükür of be. Evet.
Olm seviyorsan git açıl artik su kankana la! belli ki senin derdin baska.
Tam öpülesi ve ellenesidir. Evet.
bi gün gidip söylicem kız kankaya. aç memelerini bakçam dicem. ne memeymiş lan bu kadar konu etmeye değen bir şey mi görücem.