bugün

eskimolarda* da var olan bir iğrençliktir. evine misafirliğe gittiğin eskimolu dostun sana ısınman için bir kaç eşinden birisini -sadece o gecelik- sunar ve kabul etmemen büyük bir terbiyesizlik, hakaret olarak görülür.

(bkz: her ulu sözlük yazarına bir eskimolu dost kampanyası)

edit:
yıllar sonra dönüp baktım ardıma
fark ettim ki güvenme bile babana
neden diye sorarsan...
baksana başlık kalmış başıma!
(bkz: pezevenk)

edit : eksiyi veren arkadaşım kız arkadaşını mı sundun sende .
(bkz: gavat)

+ al şununla biraz da sen ilgilen gardaşım, dostluklar böyle günler içindir. bugün sana, yarın bana...

edit: anaaaaamm!!! gavatlığı onaylayan da çıktı. *
olmayan erkektir.

(bkz: beyler sakin)
al abi senden değerli mi şeklinde iğrençliğe yaraşır bir iğrenç bir sunuşu da olabilir.*
ilerde karısını da pazarlarsa saşırmayacagım erkek diyemediğim hayvandır.
-ahmet bak bu meltem
+meltem bu ahmet
*memnun oldum meltem.
#aynen efendim..
pezevenklik stajı yapan erkektir. biz buna, stajyer pezevenk diyoruz.
KIRMIZI ADAM KARISINI MiSAFiRPERVERLiĞiNiN GÖSTERGESi OLARAK KONUGA SUNAR. KIRMIZI ADAM BUNU KABUL ETMEZSE BU EV SAHiBiNE YAPILMIŞ BiR HAKARETTiR.
" arkadas arkadasin pezevengidir. " sozunun abartilmis versiyonudur.
dogrudur, pezevenktir.
(bkz: bunu yapan erkek olamaz) insan hiç olamaz...
erkek değildir.
erkek midir?
şeklinde soru işareti uyandıran kişi.
böyle insanlardan sonra felsefecilerin varlık var mı yok mu tartışmasını yapmalarını daha iyi anlıyorum...

Tanım : Farklı ibr pezevenktir. Diğerlerinden farkı bu işi para değil gönül için yapmasıdır.
please bang my wife serisinden çıkmış bir karakterdir.
orospu çocuğunun tekidir. bir yerden sonra kız arkadaş, kız kardeş, anne fark etmez kendinide sunar kurtulur.
sunam eylemini yaptığına göre kız arkadaşının tüm kanunsal haklarını kendine geçirmiş olan erkektir. yoksa bir insanı nasıl mal gibi sunar!
kusura bakmayın ama (bkz: godoş)
degil sunmak en yakın arkadası ondan gizli bi yakınlasma içine girer veya birşeyler yasarsa tum gecmişi silip atabilecek durumdur.

ayrıca;
(bkz: mal mı bu)
bildiğin pezevenktir. hatta onlar bile bunu yapmaz.
(bkz: braun silk epil reklamindaki gavat bey)
Büyük ihtimalle Eskimo'ludur. Eskimoluların böyle bir geleneği varmış. Adam evine gelen misafirine karısını sunarmış. Çok acayip, evine misafir geliyor sonra gece olunca adamın karısıyla misafir beraber yatmaya gidiyor adam da odasına çekiliyor.
eskimo değilse kavattır.
çalışma saatleri dışında ikramda bulunan pezevenktir.
hiçbir açıklaması ve midesi olmayan ruhsuz gavattır.